خبر فردا

در لحظه باخبر شوید

درگیری اسپالتی و آلگری پس از شکست یوونتوس در خانه ناپولی

درگیری اسپالتی و آلگری پس از شکست یوونتوس در خانه ناپولی

دنیای ورزش تورنتو نوشت: سرمربی تیم‌های فوتبال ناپولی و یوونتوس پس از مصاف شب گذشته‌شان لحظاتی پرتنش را پشت سر گذاشتند.

رسانه‌های محلی از درگیری لفظی ماسیمیلیانو آلگری سرمربی یوونتوس و همتایش در ناپولی، لوچانو اسپالتی پس از بازی شب گذشته (شنبه) تیم‌های یوونتوس و ناپولی در ورزشگاه دیه‌گو مارادونای شهر ناپل خبر دادند.

پس از این بازی که یوونتوس بدون تعداد زیادی از مهره‌های اصلی‌اش از جمله تمام بازیکنان اهل آمریکای لاتین این تیم و فدریکو کیه‌زا به میدان رفت و در نهایت برد یک بر صفر را با باخت ۲ بر یک عوض کرد، سرمربیان دو تیم در کنفرانس خبری شرکت کردند و گویا اظهارات آلگری درباره باخت تیمش به مذاق اسپالتی خوش نیامده است.

آلگری در نشست خبری پس از بازی به خبرنگاران گفت که دو اشتباه فردی بازیکنانش سبب شد بانوی پیر دو گل را به ناپولی تقدیم کند. اسپالتی هم این حرف سرمربی یووه را پایین آورنده ارزش تلاش و کیفیت کار بازیکنان ناپولی دانسته و این موضوع سبب شده است که در اتاق نشست خبری فضایی متشنج حاکم و جملاتی هم میان دو مربی رد و بدل شود.

در همین حال اسپالتی در نشست خبری‌اش، روایت متفاوتی از این ماجرا داشت و گفت: من بعد از بازی برای دست دادن با آلگری به سمتش رفتم، اما او مرا نادیده گرفت و به راهش ادامه داد. من همیشه به یوونتوس باخته‌ام. ببین حالا هم که یک بار برنده شده‌ام دارند مرا موعظه می‌کنند!

این سومین بازی بدون برد متوالی یوونتوس پس از تساوی هفته اول برابر اودینزه و باخت خانگی مقابل امپولی در هفته دوم بود که این تیم را با یک امتیاز و فاصله هشت امتیازی با صدر جدول در جایگاه شانزدهم قرار داده است.

۲۵۶ ۲۵۱

منبع : خبرآنلاین