خبر فردا

در لحظه باخبر شوید

یک انتصاب جدید در ریاست جمهوری / رییس مرکز ارتباطات مردمی ریاست‌جمهوری منصوب شد

یک انتصاب جدید در ریاست جمهوری / رییس مرکز ارتباطات مردمی ریاست‌جمهوری منصوب شد

معاون اجرایی رییس جمهوری و سرپرست نهاد ریاست جمهوری در حکمی حجت الاسلام احمد صالحی را به سمت رییس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری منصوب کرد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، در حکم سید صولت مرتضوی خطاب به احمد صالحی آمده است: با عنایت به مراتب تعهد و شایستگی و سوابق ارزشمند علمی و عملی جناب‌عالی به موجب این حکم به عنوان «رییس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری» منصوب می‌شوید.

معاون اجرایی رییس جمهوری ادامه داد: انتظار می‌رود با تشریک مساعی و همکاری همه مجموعه‌ها و بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود در آن مرکز با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری به دولت انقلابی و مردمی و تأکیدات و انتظارات ریاست جمهوری اسلامی ایران در خدمت‌رسانی خالصانه، صادقانه و بدون منت به مردم و با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از طریق فرآیندهای نظارتی و تقویت ارتباطات مردمی، در جهت پاسخگویی و پیگیری مشکلات ولی‌نعمتان انقلاب اسلامی اهتمام لازم را معمول دارید.

مرتضوی در این حکم ابراز امیدواری کرد با استعانت از خداوند متعال و اهتمام به تفکر عدالت‌محور و روحیه انقلابی، مردم‌داری، پاکدستی، فسادستیزی، قانون‌مداری و مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی در انجام وظایف موفق و مؤید باشید.

2323

منبع : خبرآنلاین