خبر فردا

در لحظه باخبر شوید

شکست غیر منتظره رئال مادرید مقابل اسپانیول

شکست غیر منتظره رئال مادرید مقابل اسپانیول

باخت رئال مادرید در هفته هشتم لالیگا مقابل اسپانیول، صدرنشین ماند، اما حذف اختلاف امتیاز با رقبایش، به مرز تهدید رسید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ رئال مادرید با شکست مقابل اسپانیول اختلاف امتیازی که با رقبایش ایجاد کرده بود را از دست داد.
در چارچوب هفته هشتم لالیگا مهمان اسپانیول بود که این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به سود نماینده کاتالونیا به پایان رسید. رئال مادرید با این شکست با ۱۷ امتیاز همچنان صدرنشین لالیگا باقی ماند اما در صورت پیروزی سویا و رئال سوسیداد در دیدارهای عقب‌افتاده‌شان، جایگاه شاگردان آنجلوتی از دست می‌رود. اسپانیول هم با ۹ امتیاز در رده دوازدهم قرار گرفت.
در این دیدار ابتدا اسپانیول روی انفعال هافبک‌های میانی رئال مادرید از جناح راست نفوذ کرد و ارسال زمینی امباربا از این جناح به محوطه جریمه رئال مادرید به دِتوماس رسید و این بازیکن دروازه کورتوآ را در دقیقه ۱۷ باز کرد.
در ادامه بازی در اختیار رئال مادرید بود اما اسپانیولی‌ها باز هم توانستند چند موقعیت خیلی خوب ایجاد کنند تا این که در دقیقه ۶۰ حرکت انفرادی و زیبای الکس ویدال، هافبک سابق بارسلونا که اکنون عضو اسپانیول است، او را در موقعیت تک به تک با کورتوآ قرار داد و این بازیکن به زیبایی دروازه رئال مادرید را برای بار دوم باز کرد.
شاگردان آنجلوتی در ادامه توانستند یکی از گل‌ها را توسط کریم بنزما جبران کنند. بنزما در دقیقه ۷۱ پس از دریافت پاس از یوویچ، با حرکتی عرضی دو بازیکن اسپانیول را از پیش رو برداشت و با ضربه‌ای دقیق و زیبا گل نخست رئال مادرید را به ثمر رساند. با این حال تک گل بنزما برای رئالی‌ها کارساز نبود و آن‌ها در این بازی شکست خوردند.
251256

منبع : خبرآنلاین