خبر فردا

در لحظه باخبر شوید

خداحافظی کریم باقری با گلزنی دنی آلوس!/عکس

خداحافظی کریم باقری با گلزنی دنی آلوس!/عکس

تیم ملی فوتبال ایران 11 سال پیش در چنین روزی به مصاف برزیل رفت و در بازی خداحافظی کریم باقری با سه گل مقابل این تیم شکست خورد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ یکی از بهترین بازی های دوستانه تاریخ فوتبال ایران به 11 سال قبل باز می گردد جایی که تیم ملی برای سومین بار با سلسائو دیدار کرد. 15 مهر 1389 شاگردان افشین قطبی در دوبی به مصاف تیم ملی برزیل رفتند.

این بازی به مناسبت خداحافظی کریم باقری از فوتبال برگزار شد که علی فرید قضاوت آن را برعهده داشت. دنی آلوس در دقیقه 14، الکساندر پاتو در دقیقه 68 و نیلمار در درقیقه 92 برای برزیل گلزنی کردند تا این مسابقه 3 بر صفر به سود این تیم به پایان برسد.

مهدی رحمتی، احسان حاج صفی، سید جلال حسینی، محمد نصرتی، خسرو حیدری، مسعود شجاعی (کریم باقری)، جواد نکونام، پژمان نوری(میلاد میداودی)، آندرانیک تیموریان، میلاد زنیدپور (ایمان مبعلی) و محمد غلامی (کریم انصاری فرد) برای ایران و ویکتور، دنی آلوس، تیاگو سیلوا (رویو-78)، آندره سانتوس، لوکاس (دیوید لوییس-81)، رامیرس (ساندرو-67)، کارلوس ادواردو (جیولیانو-64)، فیلیپه کوتینو (الیاس-46)، روبینیو (نیلمار-68)، آندره، آلکساندر پاتو برای برزیل به میدان رفتند.

کریم باقری که از دقیقه 74 به میدان آمد و بعد از 17 سال و 87 بازی ملی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

ایران و برزیل پیش از این دوبار دیگر هم به مصاف هم رفتند که در سال 51 و در المپیک 1972 ایران با تک گل مجید حلوایی پیروز شد. یک مسابقه نیز در شیراز بین دو تیم برگزار شد که با نتیجه 2-2 به پایان رسید. برای ایران علیرضا عزیزی و ناصر نورایی و برای برزیل آلبرتو و اریولتو گلزنی کردند.

خداحافظی کریم باقری با گلزنی دنی آلوس!/عکس

خداحافظی کریم باقری با گلزنی دنی آلوس!/عکس

خداحافظی کریم باقری با گلزنی دنی آلوس!/عکس

بیشتر بخوانید: مردود شدن 4 داور مطرح ایران!

253 251

منبع : خبرآنلاین