خبر فردا

در لحظه باخبر شوید

یک انتصاب جدید در وزارت دفاع

یک انتصاب جدید در وزارت دفاع

رییس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در حکمی حجت الاسلام و المسلمین علی شیرازی را به عنوان جانشین سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، حجت الاسلام و المسلمین سید ضیاء الدین آقا جانپور در این مراسم گفت: در صورتی می‌توانیم در سازمان عقیدتی سیاسی موفق عمل کنیم که منش، مشی، سبک و رفتار خود را به امام راحل(ره) و فرماندهی معظم کل قوا نزدیک کنیم.

رییس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع با اشاره به لزوم تقویت برنامه‌ها و اهداف فرهنگی سیاسی در کنار برنامه‌های صنعتی وزارت دفاع خاطرنشان کرد: سازمان‌های عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات به عنوان بال های وزارت دفاع نقش مهمی در تقویت بنیه دفاعی بدنه صنعت دفاعی دارند.

وی به شناخت آسیب‌های فرهنگی و تهدیدات پیش رو در حوزه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی توسط سازمان عقیدتی سیاسی اشاره و تصریح کرد: طی تعاملات انجام شده و جلسات متعدد با بدنه وزارت دفاع و به اذعان مسوولین ذیربط، آسیب‌ها در زمینه فرهنگی و سیاسی کاهش چشمگیری داشته است.

یک انتصاب جدید در وزارت دفاع

آقاجانپور با اشاره به ماموریت‌های خطیر وزارت دفاع در پشتیبانی از نیروهای مسلح و ساخت و تولید انواع تجهیزات دفاعی و نظامی گفت: سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع به عنوان بازوی مکتبی این وزارتخانه، نقش مهمی در مبارزه با جنگ نرم دشمن و اقتدار معنوی نیروهای مسلح دارد.

وی افزود: از مهمترین زمینه‌های فعالیت جنگ نرم دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی برجسته کردن آسیب‌ها و نقاط آسیب‌خیز در جامعه است و سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع بخصوص در سال های اخیر با همکاری سازمان حفاظت اطلاعات توانسته است به عنوان خط مقدم مقابله با این جنگ نرم نقش خود را به خوبی ایفا کند.

رییس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع با بیان سوابق ارزنده جانشین جدید این سازمان در نیروهای مسلح گفت: حجت الاسلام علی شیرازی خدمات شایسته‌ای از خود در نیروی دریایی سپاه پاسداران، قرارگاه ثارالله و نیروی قدس سپاه به یادگار گذاشت و قطعا حضور وی در مجموعه سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع منشا خیر خواهد بود.

در مراسم معارفه جانشین سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع، سرتیپ مجید خادمی رئیس سازمان حفاظت اطلاعات وزارت دفاع، سردار مجتبی شهمیری معاون هماهنگ کننده دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا، معاونین هماهنگ کننده و بازرسی وزارت دفاع و همچنین روسای ادارات سازمان‌های عقیدتی سیاسی این وزارتخانه حضور داشتند.

2323

منبع : خبرآنلاین