خبر فردا

در لحظه باخبر شوید

جزییات دیدار فرمانده نیروی هوایی ارتش با سربازان اهل تسنن

جزییات دیدار فرمانده نیروی هوایی ارتش با سربازان اهل تسنن

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: فرمانده نیروی هوایی ارتش به مناسبت هفته وحدت در دیدار با سربازان اهل سنت گفت: در دنیای امروز وحدت مسلمین به مسئله راهبردی تبدیل شده است.

سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش به مناسبت هفته وحدت و میلاد پیامبر اکرم (ص) در دیدار با سربازان و کارکنان وظیفه اهل تسنن این نیرو ضمن تبریک ولادت حضرت محمد (ص) و تبریک هفته وحدت به همه مسلمین جهان گفت: هفته وحدت، هفته‌ای سراسر نور، شادی، سرور و ایام همبستگی همه مسلمانان جهان است.

وی در این مراسم با اشاره به فرمایش حضرت رسول اکرم (ص) که فرمود، اتحاد مایه رحمت و تفرقه موجب عذاب است اظهار کرد: در این هفته و روز مبارک، دست‌ها را به هم گره می‌زنیم و توانمان را در مسیر واحد و بر ضد دشمن متجاوز به کار می‌گیریم.

امیر سرتیپ واحدی با بیان اینکه تنها با وحدت می‌توان در برابر هجمه‌های دشمن مشترک ایستادگی کرد گفت: در دنیای امروز وحدت مسلمین به مسئله‌ای راهبردی تبدیل شده است و تمام تبلیغات سو دشمنان بر علیه اسلام به دلیل حقانیت این دین و ظلم ستیز بودن آن است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه الگو قرار دادن سیره پیامبر اسلام (ص) موجب دوستی و برادری و اجتناب از جنگ و درگیری در روابط افراد و ملت‌ها می‌شود اظهار کرد:درس حضرت محمد مصطفی (ص) برای بشریت دعوت به اتحاد و جمع شدن و اتحاد در قلب، گفتار، کردار است.

وی بیان کرد: اهل تسنن و تشیع و حتی اقلیت‌های مذهبی باید دست در دست هم و کنار هم باشند و به تفرقه افکنان و منافقین اجازه جولان ندهند.

در این مراسم با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش از سربازان وظیفه اهل تسنن تقدیر به عمل آمد.

۲۳۲۱۹

منبع : خبرآنلاین