خبر فردا

در لحظه باخبر شوید

جلسه مهم کمیسیون امنیت ملی مجلس با وزیر دفاع

جلسه مهم کمیسیون امنیت ملی مجلس با وزیر دفاع

خانه ملت نوشت: یک عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس جزئیاتی از جلسه مشترک این کمیسیون با وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را تشریح کرد.

ابراهیم عزیزی در تشریح بازدید امروز دوشنبه (10 آبان ماه) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، گفت: در ادامه نظارت‌های میدانی کمیسیون و جلسات مشترک با وزارتخانه‌های تخصصی مربوطه، اعضای کمیسیون با وزیر و مدیران وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نشست مشترکی را در محل این وزارتخانه برگزار کردند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: وزیر دفاع گزارشی از اقدامات انجام گرفته در مدت اخیر ارائه داد، همچنین ساختارها، چارچوب و برنامه‌هایی که برای این وزارتخانه پیش‌بینی کردند را بیان کرد.

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس ادامه داد: ساختارهای جدیدی در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح مهیا شده که وزیر درباره آنها گزارش داد و در ادامه جلسه نسبت به معارفه عزیزانی که در پست‌های مدیریتی منصوب شدند، پرداخت.

عزیزی یادآور شد: اعضای کمیسیون در ادامه جلسه مشترک، دیدگاه‌ها و نظرات خود را درباره تحولات دفاعی و موضوعاتی که در حوزه وزارت دفاع قابل پیگیری است، مطرح کردند. نشست کاربردی بود و در راستای اهداف وزارت دفاع و کمیسیون امنیت ملی می‌تواند تعیین‌کننده باشد.

۲۳۲۱۹

منبع : خبرآنلاین