خبر فردا

در لحظه باخبر شوید

میزبان فینال لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد

میزبان فینال لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد

تیم های الهلال و پوهانگ استیلرز در استادیوم 67 هزار نفری ملک فهد به مصاف هم می روند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم های فوتبال الهلال و پوهانگ استیلرز روز سه شنبه 2 آذر در دیدار حساس و بزرگ فینال لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم می روند. الهلال با غلبه بر همشهری خود النصر راهی دیدار پایانی شد و پوهانگ نیز در ضربات پنالتی از سد هموطن و قهرمان دوره قبل یعنی اولسان هیوندای عبور کرد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز به صورت رسمی ورزشگاه محل برگزاری دیدار پایانی را مشخص کرد. طبق اعلام AFC، دیدار فینال در ورزشگاه ملک فهد شهر ریاض برگزار می شود. استادیومی که ظرفیت 68 هزار نفری دارد و انتظار می رود در زمان برگزاری دیدار پایانی، مملو از جمعیت باشد.

ورزشگاه بین المللی ملک فهد یک ورزشگاه چند منظوره در شهر ریاض پایتخت عربستان سعودی است. این استادیوم در سال ۱۹۸۷ ساخته شد و گنجایش ۶۸٬۷۵۲ نفر را دارد. پوشش سقفی این ورزشگاه بزرگترین پوشش سقفی جهان است که بیش از ۶۷٬۰۰۰ نفر صندلی و فضایی در حدود ۴۷٬۰۰۰ متر مربع را پوشش می‌دهد.

همچنین با اعلام رسمی کمیته داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا، محمد عبدالله حسن از امارات قضاوت دیدار فینال را برعهده خواهد داشت. تمامی اعضای تیم داوری دیدار فینال از کشور امارات خواهند بود.

258 41

منبع : خبرآنلاین