خبر فردا

در لحظه باخبر شوید

پیمان فخری: هدف‌مان حضور قدرتمندانه در بازی‌های آسیایی هانگژو است

پیمان فخری: هدف‌مان حضور قدرتمندانه در بازی‌های آسیایی هانگژو است

سایت کمیته ملی المپیک نوشت: سرپرست کاروان اعزامی به بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو گفت: با همکاری تمامی دست اندرکاران ورزش در راستای حضوری قدرتمندانه در بازیهای آسیایی ۲۰۲۲ گام برمی داریم.

پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی پس از انتصابش بعنوان سرپرست کاروان اعزامی به بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ گفت: در ابتدا جا دارد از ریاست محترم جناب آقای دکترصالحی امیری و اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک بابت اعتماد و محول کردن مسئولیت سنگین سرپرستی کاروان اعزامی ایران به بازی‌های ۲۰۲۲ هانگژو چین تقدیر و تشکر کنم.
وی ادامه داد: هفته آینده نخستین جلسه ستاد کارشناسی و هماهنگی بازی‌های آسیایی را با حضور مسئولان کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان تشکیل خواهیم داد تا در اسرع وقت رشته‌هایی که شانس حضور در این بازی‌ها را دارند انتخاب کنیم.
سرپرست کاروان اعزامی به بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو یادآور شد: پس از بررسی دقیق ترکیب رشته های اعزامی به بازی‌های آسیایی، مصوبات را جهت نهایی نمودن در ستاد عالی بازی ها که با حضور وزیر محترم ورزش و جوانان برگزار خواهد شد مطرح می کنیم تا ترکیب اولیه کاروان مشخص گردد.

رئیس مرکز نظارت بر تیمهای ملی با تاکید بر استفاده از تمامی ظرفیتهای ورزش و همکاری نزدیک با وزارت ورزش، فدراسیون ها، پیشکسوتان و قهرمانان و همچنین رسانه ها اظهار داشت: اقدامات اولیه و مکاتبات لازم با کمیته برگزاری این بازی انجام شده و اخیراً نیز کتابچه های فنی مربوط به هر رشته اخذ شد تا به فدراسیون‌های اعزامی ارسال شود اما از این پس با برگزاری جلسات کارشناسی ، کار به صورت جدی تری دنبال خواهد شد.

وی باتوجه به زمان اندک تا آغاز بازی ها افزود: بخش اعظم رشته های اعزامی به بازیهای آسیایی همان رشته های اعزامی به المپیک هستند که فعالیت هایشان از دو سال پیش با برنامه ریزی کامل استارت خورده و حال تا زمان اعزام ادامه خواهد داشت.از این بابت می توان گفت که زمان زیادی از دست نرفته و می توان با یک برنامه زمان بندی درست امور را به سرانجام رساند.

سرپرست کاروان اعزامی به بازی‌های ۲۰۲۲ هانگژو در پایان تاکید کرد: تمام تلاش خود را برای اعزام کاروان کیفی و موفق به این بازی ها انجام خواهیم داد و امیدوارم که بتوانم جواب اعتماد مسئولین را با پیگیری دقیق امور و اعزامی بی نقص پاسخ دهم.

۲۵۶ ۲۵۱

منبع : خبرآنلاین