خبر فردا

در لحظه باخبر شوید

اعتراض شدید به لیست منتشره نمایندگان مخالف رتبه بندی معلمان/ قالیباف به اعتراض پاسخ داد

اعتراض شدید به لیست منتشره نمایندگان مخالف رتبه بندی معلمان/ قالیباف به اعتراض پاسخ داد

فارس نوشت: رئیس مجلس با اشاره به شایعات در فضای مجازی در خصوص مخالفت برخی نمایندگان با لایحه رتبه بندی معلمان اظهار داشت: اتفاق نظر بسیار بالایی در بین نمایندگان مجلس در موافقت با رتبه بندی معلمان وجود دارد.

حجت‌الاسلام محمد باقری نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری اظهار داشت: اخیرا در فضای مجازی لیستی منتشر شده که ۱۱۷ نفر از نمایندگان با لایحه رتبه‌بندی معلمان مخالف هستند، در حالی که همه می‌دانند تمام نمایندگان مجلس با رتبه‌بندی معلمان موافق بوده و در این زمینه با جدیت گام برداشتند.

وی افزود: برخی از رقبای سیاسی در زمانی که 2 سال تا انتخابات باقی مانده با انتشار این لیست در فضای مجازی فضا را متشنج کرده است. انتظار می‌رود هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از جایگاه مجلس دفاع کرده و اعلام کند که این لیست مورد تایید مجلس نمی‌باشد.

اتفاق نظر نمایندگان مجلس درباره موافقت با رتبه بندی معلمان

محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: نمایندگان مجلس در مورد موافقت با رتبه بندی معلمان اتفاق نظر دارند.

وی افزود: همیشه در موارد مربوط به رتبه بندی معلمان 230 یا 240 رای ماده‌های این لایحه رای آورده است که در سابقه مجلس این موضوع کم نظیر است.

رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این شایعات که در فضای مجازی در خصوص مخالفت قاطبه مجلس با رتبه بندی معلمان منتشر شده به هیچ وجه صحیح نیست و کذب است؛ چراکه نظر مجلس در مورد رتبه بندی معلمان کاملا روشن است.

23217

منبع : خبرآنلاین