خبر فردا

در لحظه باخبر شوید

واکنش کامران قاسمپور به شایعه مصدومیت ساختگی!

واکنش کامران قاسمپور به شایعه مصدومیت ساختگی!

کامران قاسمپور درباره عدم همراهی تیم صنایع مازندران در مرحله پایانی لیگ برتر کشتی آزاد به دلیل مصدومیت توضیحاتی را بیان کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کامران قاسمپور قهرمان سال ۲۰۲۱ جهان که در رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد با کادرفنی تیم صنایع مازندران دچار چالش شد و اعلام کرد به دلیل مصدومیت زانو نمی‌تواند در مرحله پایانی لیگ کشتی بگیرد درباره اتفاقات پیش آمده، اظهار داشت: متاسفانه در این خصوص حرف و حدیث‌هایی پیش آمد، هم رضا یزدانی و هم کادر فنی صنایع از عزیزان و پیشکسوتان ما هستند. من قبل از قرارداد با صنایع، زمانی که این تیم هنوز وارد لیگ نشده بود، با تیم دیگری صحبت‌های اولیه را انجام داده بودم، اما وقتی صنایع آمد، به احترام تیم شهرم، کادرفنی و مردم شهرم با صنایع قرارداد بستم و نسبت به این تیم تعهد داشتم.

او بیان اینکه یاد گرفته اگر تعهدی نسبت به تیمی دارد تمام و کمال به آن پایبند باشد گفت: همانطور که حدوداً ۱۰ روز بعد از بازگشت از مسابقات جهانی نروژ برای صنایع در دور رفت کشتی گرفتم و در دور برگشت هم روی تشک رفتم، اما در ادامه آن آسیب دیدگی پیش آمد. رفتم پیش دکتر کیهانی تا برای کشتی گرفتن در لیگ از او مجوز بگیرم که او اعلام کرد من هیچ تضمینی به تو نمی‌دهم که اگر کشتی بگیری رباطت پاره نشود. به این شکل یک سال از کشتی دور می‌شوی. این را به کادر فنی تیم گفتم، اما آن‌ها گفتند بهانه است، با وجودی که چند پزشک دیگر هم این تشخیص را داده بودند. من وظیفه خودم می‌دانستم که برای صنایع کشتی بگیرم که نشد، ان شاءالله بتوانم جبران کنم.

دارنده ۲ مدال طلای زیر ۲۳ سال جهان در پاسخ به این سوال که آیا همراه تیم ملی آزاد برای مسابقه دوستانه بهمن ماه مسافر آمریکا خواهد شد، عنوان کرد: اگر خدا بخواهد به آمریکا می‌رویم و به دنبال خوب کشتی گرفتن هستم.

بیشتر بخوانید:

در غیاب رونالدو، مسی بهترین بازیکن سال شد/عکس

حریف ویژه برای حسن یزدانی و زارع در خانه کشتی/عکس

چهار عکس مسی و رونالدو در میان پرلایک‌های ۲۰۲۱/عکس

۲۵۷ ۲۵۱

منبع : خبرآنلاین