خبر فردا

در لحظه باخبر شوید

فرمانده سپاه: ما به برکت اسلام و رهبری و ایمان توانستیم با کرونا مبارزه کنیم

فرمانده سپاه: ما به برکت اسلام و رهبری و ایمان توانستیم با کرونا مبارزه کنیم

ایرنا نوشت: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نبرد امروز دشمنان برای از بین بردن اعتماد به نفس ملت ما و القای حس از خود باختگی است تا ما همچنان غرب را الگو و برتر بدانیم. در این شریط هر مسئولی به ظرفیت‌ها اعتماد داشته باشد، می تواند جامعه را پیش ببرد.

سردار سرلشکر حسین سلامی روز یکشنبه در آغاز مراسم فاز سوم کارآزمایی بالینی واکسن نورا که در سالن صدرا دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله برگزار شد، ضمن تسلیت سالروز شهادت سردار سلیمانی گفت: حاج قاسم، بزرگ ، جاودان،اسطوره تمام نشدنی و کسی بود که جامع جمیع خصلتهای برتر و فضیلت های والای الهی و انسانی بود و بخش مهمی از شخصیت و هویت مسلمانان و ملت ما مرهون مجاهدت ها و فداکاری های چهل ساله این مرد بزرگ بود .

سرلشکر سلامی: نبرد امروز دشمن برای از بین بردن اعتماد به نفس و القای حس از خود باختگی است

وی ادامه داد: امروز نبرد برای از بین بردن اعتماد به نفس ملت ما و القای خود باختگی است تا ما همچنان جهان غرب را الگو و برتر بدانیم ، در این شرایط مسئولی که به ظرفیت‌ها اعتماد داشته باشد می تواند جامعه را به پیش ببرد.

فرمانده کل سپاه گفت: انسان‌ها و جوامع با ذهن‌هاشان حرکت می کنند. اولین نکته این است که ما چگونه می‌اندیشیم و خود را چگونه می بینیم، وابستگی علمی، ذهنی و ادراکات خواست دشمن است و اگر می خواهیم مستقل باشیم باید مستقل باشیم و مستقل فکر و ادراک کنیم.

سردار سلامی گفت: ما در برابر مومنان کرنش می کنیم اما در مقابل دشمنان کرنش نمی کنیم و حرکت ما برمبنای اعتماد و ایمان به خدا و نهراسیدن است زیرا این معنای عزت است.

وی با بیان اینکه همیشه عمل بهترین میدان قضاوت و داوری است، گفت: فرمول مشخص است و برای عزیز بودن هیچ راهی جز پیشرفته و قوی بودن نداریم. ما باید مرزهای علم را پیش ببریم چرا که دانشگاه‌های ما به خصوص دانشگاه بقیه الله که برآمده از انقلاب اسلامی است، نباید صرفاً مصرف کننده علم و دانش باشد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما فقط نباید مصرف کننده تکنولوژی باشیم بلکه باید تولید کننده باشیم تا شخصیت و هویت ملی خود را علاوه بر دین با علم هم معرفی کنیم. علم و دین دو بال است که شخصیت یک جامعه را آسمانی می کند و به آن روح پرواز می دهند

سرلشکر سلامی اضافه کرد: دشمنان ما در مقابل کرونا در مرحله تسلیم شدن هستند و می بینید در صدر میزان کشته ها قرار دارند و ما به برکت اسلام و رهبری و حکمت و ایمان توانستیم با آن مبارزه کنیم .

فرمانده کل سپاه گفت: واکسن نورا دستاورد بسیار بزرگی است که حاصل هزاران ساعت تجربه و کار است، که صمیمانه از دست‌اندرکاران این پروژه تشکر و این دستاورد را به روح شهدا تقدیم می کنم.

وی یادآورشد: در این ماه‌ها دستاوردهای بسیار بزرگی داشته ایم و با تمام توان در خدمت مردم هستیم و به وزیر بهداشت اعلام آمادگی برای همکاری می کنیم.

ببشتر بخوانید:

قالیباف: سردار سلیمانی به جای سختگیری با مردم بر خود سخت می‌گرفت /علامه مصباح یزدی تقش مهمی در حراست از مبانی فکری انقلاب اسلامی داشت

دلنوشته ظریف برای سردار سلیمانی/عکس

اعلام جدیدترین آمار اومیکرون در کشور/ سویه جدید کرونا در ١۴ استان گزارش شد

217

منبع : خبرآنلاین