خبر فردا

در لحظه باخبر شوید

واکنش نویدکیا به شایعه بازگشت شهریار مغانلو به پرسپولیس

واکنش نویدکیا به شایعه بازگشت شهریار مغانلو به پرسپولیس

سرمربی تیم فوتبال سپاهان می گوید از عملکرد تیمش رضایت دارد و بازیکنانش می‌توانند با یکی دو پیروزی به شرایط ایده آلی که مدنظر اوست بازگردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محرم نویدکیا سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پیش از مصاف برابر شهرخودرو اینطور حرف هایش را درباره این مسابقه آغاز کرد: ما باید واقعیت را قبول کنیم که سه باخت پشت سر هم آوردیم. یک مقدار از شرایط ایده الی که داشتیم، خارج شدیم و باید بگویم که بازی با پدیده خیلی بازی مهمی است و به همان نسبت هم باید بگویم اینکه پدیده آخر جدول است برایمان خیلی مهم نیست. مهم این است که با یک تیم خوب و مطمئنا با انگیزه بازی داریم، چون دلشان می خواهد که امتیاز خوبی بگیرند و ما هم چون می خواهیم از این شرایط خارج شویم، نیاز به سه امتیاز داریم و فکر می کنم بازی جذابی می شود.

او سپس در بخش بعدی حرف هایش در مورد تیم پدیده اینطور صحبت هایش را ادامه داد: در مورد پدیده باید بگویم که واقعا برای ما قابل احترام هستند و یک واقعیت هم که برای من در سپاهان وجود داشته، اینکه دیگر چیزی به اسم بازی راحت وجود ندارد. تمام تیم ها دنبال امتیاز گرفتن از ما هستند و این کار ما را سخت تر می کند و امیدوارم بتوانیم فردا بازی خوبی انجام بدهیم.

بخش بعدی صحبت های نویدکیا در رابطه با انگیزه بازیکنان تیمش برای خروج از این شرایط بود و با تذکر یک نکته به آنها حرف هایش را از سر گرفت و گفت: می دانم بچه ها انگیزه زیادی دارند ولی باید با واقعیات پیش رفت، چون گاهی انگیزه بیش از حد ممکن است تیم را اذیت کند. امیدوارم فردا بچه ها بتوانند منطقی تر فکر کنند و احساسی بازی نکنند و با منطق آنها بتوانیم بازی خوبی انجام بدهیم.

اولین سوال از نویدکیا در رابطه با نتایج پر فراز و نشیب سپاهان بود و اینکه مشکل اصلی سپاهان را کجا می داند. سرمربی طلایی پوشان اصفهانی در واکنش به این سوال بیان کرد: حرفم شاید یک مقدار غیرمنطقی به نظر بیاید. می خواهم بگویم یک مقدار بیش از حد بدشانسی آورده ایم، اما این ها مشکلاتی است که تیم سپاهان داشته است. طبق آمارهایی که هر هفته چک می کنیم، در بسیاری از آیتم ها تیم اول هستیم. بسیاری از موقعیت ها را هدر داده ایم و این ها یک معضل بزرگ است. درنهایت اما در فوتبال امروز نتیجه مهم است و هر چقدر من بخواهم اینجا بنشینم و بگویم که تیم من بیشترین موقعیت را ایجاد کرده، کمترین موقعیت را می دهد، از نظر دوندگی بهترین است و … درنهایت توجیه است و تیم باید نتیجه بگیرد. در این بخش مشکل داریم و فکر می کنم می توانیم مشکلاتمان را حل کنیم.

سوال بعدی این بود که آیا نویدکیا از عملکرد کریستوفر کنت گلر اتریشی سپاهان رضایت دارد یا خیر که او بلافاصله در واکنش به این سوال اینطور پاسخ داد: بله کاملا. شاید به نظر بیاید که گلر ما گل های بدی خورده است ولی واقعا اینطور نیست و چیزهایی که من از او خواسته ام با تمام وجود انجام داده است و مشکل خاصی وجود ندارد. گل هایی هم که خورده مقصر اصلی نبوده که بخواهم از او انتقاد کنم.

سوال بعدی از نویدکیا در رابطه با برنامه اش برای تقویت تیم در نیم فصل بود و او با تمجید از بازیکنانش اینطور پاسخ داد: فکر نمی کنم نیازی به بازیکن داشته باشم. اگر کادر فنی حس کند نیازی به بازیکنی داریم، بررسی خواهیم کرد. در حال حاضر اما فکر نمی کنم نیازی به بازیکن داشته باشم و باید روی هماهنگی بازیکنان کار کنیم تا از این شرایط خارج شویم. من مطمئنم اگر یکی دو نتیجه خوب بیاوریم شرایط تیم خوب می شود.

نویدکیا در مورد مصدومان تیمش در بازی روز آینده نیز حرف زد و گفت: آقای مهدی زاده مصدوم شده اند و آقای میرزایی هم بعد از بازی نساجی که با گلر این تیم برخورد کردند، از ناحیه زانو مصدوم شده و او را همچنان در اختیار نداریم.

بیشتر بخوانید:

گل‌محمدی: هر بازی و ۳ امتیاز آن قدمی برای رسیدن به قهرمانی است

یک زن خرید جنجالی بارسلونا را تایید کرد

زمان اعلام اسامی تیم ملی فوتبال مشخص شد

سوال بعدی از نویدکیا در رابطه با دیدگاهش درباره عملکرد شهریار مغانلو و سجاد شهباززاده بود و اینکه شنیده می شود در نیم فصل شهریار قصد جدایی و بازگشت به پرسپولیس را دارد. سرمربی سپاهان پس از مکثی کوتاه به این سوال با قطعیت پاسخ داد: جدا شدن بازیکنان مسئولیتش با من است. اگر کسی سپاهان را دوست نداشته باشد، من کسی را اجبار نمی کنم که اینجا بماند ولی در مورد شهریار قطعا شهریار را به هیچ تیمی نمی دهیم.

نویدکیا در واکنش به این سوال که آیا از عملکرد تیمش رضایت دارد یا خیر، اضافه کرد: بله. درست است که موقعیت هایمان گل نشده است. بحثی هم در این مورد نیست ولی تیمم فوتبالی که من دوست دارم را ارائه می دهد و فوتبال زیبایی هم هست. دلم نمی خواهد توجیه کنم که چون زیبا بازی می کنند مشکلی نیست. نه اینطور نیست. فوتبال نتیجه هم می خواهد. تیم های پایتخت نشین، تراکتور و سپاهان و بقیه تیم ها که می خواهند بالای جدول باشند، هوادارانشان برد می خواهند و اینکه چه تیمی خوشکل بازی می کند و چه سبک فوتبالی دارد و .. شاید خیلی قابل توجه نباشد. خوشبختانه در سپاهان به این مسائل توجه می شود ولی درنهایت نتیجه را هم می خواهند و اینطور نیست که بگویند چون زیبا بازی می کنیم، هیچ مشکل دیگری نداریم.

نویدکیا در رابطه با بازگشت احتمالی حاج صفی در زمستان تاکید کرد: نه من با احسان صحبتی نکرده ام و در این مورد هم چیزی نمی دانم.

از نویدکیا به عنوان سوال پایانی در مورد هواداران سپاهان پرسیده شد و اینکه برخی از آنها از نتایج تیم ناراضی هستند. سرمربی جوان سپاهان در واکنش به این سوال بیان کرد: فقط می توانم بگویم که به آنها حق می دهم. طبیعی است. از من و سپاهان انتظارات زیادی دارند. فقط می توانم بگویم که من تمام تلاشم را به کار گرفته ام تا یک تیم خوب داشته باشیم. حالا در این مسیر چقدر می توانم موفق باشم را از الان نمی توانم بگویم. ولی فقط می توانم بگویم من همه تلاشم را انجام می دهم و این را هم می دانم که اگر به اندازه هواداران تیم را دوست نداشته باشم، کمتر از آنها هم نیست. من تمام عمر ورزشی ام را در این تیم گذرانده ام و به اندازه همان ها دغدغه تیم را دارم و هر کاری از دستم بربیاید برای تیم انجام خواهم داد.

258 251

منبع : خبرآنلاین