خبر فردا

در لحظه باخبر شوید

درخواست عجیب یک استقلالی از مجیدی

درخواست عجیب یک استقلالی از مجیدی

تسنیم نوشت: دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: بهتر است فرهاد مجیدی یک هفته سرمربیگری در این تیم را فراموش کند.

پرویز برومند درباره تساوی یک – یک استقلال مقابل آلومینیوم اراک در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: بازی سرد و بی‌روحی را شاهد بودیم و بر حسب دو اتفاق، تیم‌ها به گل رسیدند. جای تأسف دارد دو تیمی که در بالای جدول حضور دارند، اینگونه بازی کردند. قبل از بازی فکر می‌کردم شاهد بازی قشنگی باشیم، ولی این اتفاق نیفتاد.

وی در مورد اینکه استقلال بیشتر روی بحث دفاعی تمرکز دارد تا حمله کردن، گفت: استقلال در بخش دفاعی بد بازی نمی‌کند، ولی تا چه زمانی قرار است دفاع کند؟ برای رسیدن به قهرمانی، باید برد. درست است که استقلال چند بازی قبلی را برده، ولی کفایت نمی‌کند، چون حریفان هم پیروز و نزدیک‌تر می‌شوند. اگر قرار باشد فرهاد مجیدی فقط روی دفاع کار کند، بعید است استقلال به قهرمانی برسد. خط هافبک و حمله خلاقیتی ندارند. حسم می‌گوید استقلال در تمرینات، طرح و برنامه‌ای برای گل زدن ندارد. این مسئله کار را برای استقلال سخت و خطرناک می‌کند.

دروازه‌بان پیشین استقلال با انتقاد از تاکتیک دفاعی آبی‌پوشان خاطرنشان کرد: اگر تاکتیک تیم مجیدی این است که گل نخورد، نکته درستی است، ولی به این موضوع فکر نمی‌کند حریفان می‌برند و نزدیک می‌شوند؟ با گل نخوردن و مساوی کردن نمی‌توان مدعی قهرمانی باقی ماند. مجیدی یکی از باهوش‌ترین مهاجمان فوتبال ایران بود و باید یک مقدار وقت بگذارد و تاکتیک‌هایی برای گل زدن مهاجمان در نظر بگیرد. از طرفی، او باید تعریف کردن از ژستد را کم و خواسته‌هایش را زیاد کند. اینکه این مهاجم در ۱۳ هفته فقط یک گل زده، آمار خوبی نیست. اسماعیل شریفات با این سن و سال در خط حمله آلومینیوم طوری بازی کرد که تعجب کردم. او و دیگر بازیکنان آلومینیوم فعل خواستن را صرف کردند تا به گل برسند.

بیشتر بخوانید:

256 251

منبع : خبرآنلاین