خبر فردا

در لحظه باخبر شوید

درخواست از دولت برای تسریع در ارئه لایحه همسان سازی حقوق کارکنان دولت

درخواست از دولت برای تسریع در ارئه لایحه همسان سازی حقوق کارکنان دولت

مهر نوشت:نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی گفت: با مطرح شدن بحث حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی، نهاده‌های دامی گران شده و دولت باید تدابیر لازم را برای کنترل بازار اتخاذ کند.

مسلم صالحی در جلسه علنی امروز چهارشنبه ۱۵ دی ماه مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی، اظهار داشت: از دولت تقاضا دارم هر چه سریعتر لایحه جامع همسان سازی حقوق کارکنان دولت را به مجلس شورای اسلامی ارائه دهد. چرا که کارکنان بخش‌های مختلف کشور دچار مشکل معیشتی هستند و با ارائه این لایحه به مجلس می توان تا حدی مشکلات آنها را برطرف کرد.

نهاده‌های دامی گران شده است/ دولت بازار را کنترل کند

وی با تأکید بر ضرورت تمدید وام های کشاورزی تصریح کرد: سال گذشته کشور ما دچار خشکسالی بود و کشاورزان دچار مضیقه شدند. قرار بر این بود که وام هایی به کشاورزان داده شود اما بانک کشاورزی، وام مربوط به کشاورزان را تمدید نمی کند و این مسئله مشکلاتی را برای آنان ایجاد کرده است.

نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی گفت: با مطرح شدن بحث حذف ارز ترجیحی شاهد هستیم قیمت نهاده های دامی از هفت هزار تومان به ۱۱ هزار تومان رسیده است. در صورتی که دولت به دنبال حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی است و مجلس هم این موضوع را قبول کند، حتماً دولت باید تدابیر لازم را برای کنترل بازار اتخاذ کند.

بیشتر بخوانید:

حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی با قیمت مرغ چه می‌کند؟

چرا قیمت مواد غذایی«عجیب» بالا می‌رود؟/سفره مردم چقدر کوچک شد؟

نماینده آزادشهر: با کدام منطق سازگار است مردم در تامین گوشت، مرغ و لبنیات مشکل داشته باشند؟

21217

منبع : خبرآنلاین