خبر فردا

در لحظه باخبر شوید

یک مقصد غیرمنتظره پیش روی گرت بیل

یک مقصد غیرمنتظره پیش روی گرت بیل

ممکن است ستاره ولزی رئال مادرید به تیم دوران جوانی خود برگردد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ گرت بیل ماه‌های پایانی قرارداد خود با رئال مادرید را پشت سر می‌گذارد. در واقع به نظر می‌رسد که پر افتخار ترین تیم فوتبال اروپا حالا برای رهایی از شر این بازیکن که حقوق بالایی می‌گیرد، لحظه شماری می کند. در واقع می‌توان به راحتی پیش بینی کرد که قطعاً فصل آینده گرت بیل را با پیراهن رئال مادرید مشاهده نخواهیم کرد و او راهی تیم دیگری خواهد شد.

در این بین و طی ماه‌های اخیر شایعات زیادی در مورد آینده ستاره ولزی مطرح شده است. حتی پیش از رقابت‌های یورو گفته شد که ممکن است گرت بیل در پایان فصل به طور کلی از فوتبال باشگاهی خداحافظی کند اما این موضوع سریعاً تکذیب شد.

در حالی که رفته رفته به پایان فصل نزدیک می‌شویم، شایعات در مورد آینده گرت بیل نیز افزایش پیدا می‌کند. این در حالی است که به نظر می‌رسد خود ستاره ولزی ترجیح می‌دهد سال‌های پایانی فوتبال خود را در لیگ برتر انگلیس پشت سر بگذارد و حالا ال ناسیونال ادعای جالبی درباره این بازیکن مطرح کرده است. بر اساس این گزارش باشگاه لیگ برتری ساوتهمپتون به جذب گرت بیل علاقه‌مند است و قصد دارد این بازیکن را به خدمت بگیرد. گرت بیل پیش از حضور در تاتنهام عضو ساوتهمپتون بود و درخشش را با لباس این تیم آغاز کرد.

بیشتر بخوانید:

با نواک مثل یک جنایتکار برخورد می‌کنند!

صحبت‌های عزیزی‌خادم درباره مشکل طارمی و اسکوچیچ

حضور بازیکن مورد علاقه قلعه‌نویی در تمرینات گل‌گهر/عکس

258 256

منبع : خبرآنلاین