خبر فردا

در لحظه باخبر شوید

زیباکلام: ایران نذر کرده روسیه به اوکراین حمله کند !

زیباکلام: ایران نذر کرده روسیه به اوکراین حمله کند !

دیده بان ایران نوشت: ایدئولوژی غرب ستیزانه حاکم بر ایران، و لاجرم گذاردن همه تخم مرغ هایمان در سبد روسیه و چین باعث شده تا ایران از خدا بخواهد روابط میان چین و روسیه با غرب خصمانه باشد.

صادق زیباکلام، استادعلوم سیاسی دانشگاه تهران با انتشار مطلبی در واکنش به تحولات اخیر در روسیه گفت:

ایدئولوژی غرب ستیزانه حاکم بر ایران، و لاجرم گذاردن همه تخم مرغ هایمان در سبد روسیه و چین باعث شده تا ایران از خدا بخواهد روابط میان چین و روسیه با غرب خصمانه باشد. چقدر غم انگیز است که چهار دهه بعد از انقلاب، روزی ما در گرو درگیری و دشمنی میان شرق و غرب قرار گرفته است.

چهل و سه سال پیش که انقلاب کردیم در فراز آسمانها در پرواز بودیم و با همه وجود باور داشتیم که بزودی جهان شاهد تولد یک الگوی جدید و

متحول سیاسی، اجتماعی و اقتصادی، یک نظام مدرن بی بدیل، یک پارادایم بی‌سابقه و یک دنیای جدید در برابر شرق و غرب خواهد شد. الگویی که بشریت و شرق و غرب صف خواهند بست تا از آن در سرزمین های شان تقلید کنند. و نام این الگوی جدید را که یک سر و گردن از الگوها و نظام های شرقی و غربی برجسته تر و بالاتر می ایستاد را با غرور و افتخار گذاردیم جمهوری اسلامی ایران.

زیباکلام: ایران نذر کرده روسیه به اوکراین حمله کند !

بیشتر بخوانید:

امروز اما رسیدیم به جاییکه باید نذر کنیم که روسیه به اوکراین حمله کند، چین با آمریکا بر سر تایوان مشکل پیدا کنند یا اتحادیه اروپا دچار بحران گردد و خلاصه دیگران دچار بدبختی و مصیبت بشوند تا ما در اینجا به یک نوایی برسیم.

جز وصل تو دل به هرکه بستم توبه

بی یاد تو هر کجا نشستم توبه

در حسرت تو توبه شکستم صدبار

زان توبه که صدبار شکستم توبه

۲۱۲۱۹

منبع : خبرآنلاین