پلاک طلای ابشده زربد با پک ویژه و منحصر به فرد گلدن ارت ( خانی )

اگر به فکر خرید پلاک طلا هستید، ما پلاک طلای بیست گرمی عیار 24 زربد با پک ویژه گلدن ارت ( خانی ) را به شما معرفی می کنیم. پلاک طلای ابشده زربد با پک ویژه و منحصر به فرد گلدن ارت.

اگر به فکر خرید پلاک طلا هستید، ما پلاک طلای بیست گرمی عیار 24 زربد با پک ویژه گلدن ارت ( خانی ) را به شما معرفی می کنیم. پلاک طلای ابشده زربد با پک ویژه و منحصر به فرد گلدن ارت.

ویژگی های پلاک طلای بیست گرمی عیار 24 زربد

شرکت زربد برای اولین با در ایران به طور کاملاً انحصاری و با به کارگیری آخرین  تکنولوژی های پلمب امن سکه و طلا، اقدام  به پلمب پلاک (از طلای آب شده) در وزن های مختلف با امکان اصالت سنجی وزن، عیار و همچنین تضمین خرید این محصولات در نمایندگی های خود در سراسر کشور نموده است.

این پلمب ها مجهز به بالاترین آیتم های امنیتی، امضای دیجیتال و فرآیندهای تعیین اصالت با اپلیکیشن می باشند که طبق قانون مصوب مجلس، امضای دیجیتال تایید شده توسط وزارت صمت، معتبر و در مراجع قضایی قابل استناد است.

عملیات صدور پلمب زربد، شامل امضای دیجیتال گواهی تضمین اصالت پلاک توسط نماینده فروش و شرکت زربد و ثبت آن در بلاکچین است.

 

اصلی ترین ویژگی فناوری بلاکچین عدم دستکاری در اطلاعات تاریخچه ای می باشد. کلیه نمایندگی های شرکت زربد در کشور در صورت سلامت کامل فیزیکی پلمب و تایید اصالت آن توسط اپلیکیشن، ملزم به خرید این پلمب ها می باشند.

توجه داشته باشید که هنگام فروش پلمب های زربد، مقدار قابل توجهی از هزینه پلمب به شما عودت می شود.

علاوه برا خرید پلاک بیست گرمی 24 عیار زربد می توانید از سایر خدمات این مجموعه مثل موارد زیر نیز استفاده کنید.

  • خرید شمش طلا
  • خرید طلای آبشد
  • خرید سکه طلا

 

پلاک طلای ابشده زربد با پک ویژه و منحصر به فرد گلدن ارت ( خانی )

خرید شمش طلا

شمش طلا یکی از دارایی هایی است که محبوبیت زیادی در ایران و جهان برای خرید و سرمایه گذاری دارد. وزن طلای خالص که در شمش ها به کار می رود ان را به یکی از گرانبها ترین دارایی ها طلا در سطح دنیا تبدیل کرده است.
 

در واقع شمش طلا قطعه‌ای مکعبی ساخته شده از طلایی با عیار بالا است که به‌عنوان یکی از شکل‌ های محبوب طلا در بازار وجود دارد. شمش‌ها را معمولا از طلای خام تولید می‌کنند و عیار آن بین ۹۹۵ تا ۹۹۹.۹۹ است.

پیشنهاد ویژه: اگر به دنبال سرمایه گذاری در بازار طلا هستید، حتما سری به بورس شمش گلدن ارت نیز بزنید.

خرید سکه طلا

در واقع سکه طلا یا همان به اصصطلاح قدیمی سکه زَر، سکه ‌ای است که از فلز طلا ساخته شده باشد. جالب است بدانید که اغلب سکه هلس ضرب شده تا به الان دارای ۹۰ تا ۹۲٪ طلای ۲۲ عیار خالص هستند.

از آنجا که سکه طلا در گذشته پشتوانه مالی بسیار از کشور ها بوده و در برخی از کشورها هنوز هم هست در نتیجه ضرب ان باید  بصورت کاملا  قانونی انجام شود.

خرید سکه بهار آزادی

 

سکه بهارآزادی، سکه طلا و مسکوک طلای قانونی در جمهوری اسلامی ایران است. از سال 1358 خورشیدی، به مناسبت  و یاد بود پیروزی انقلاب 1357 ایران، انواع سکه های بهار آزادی در قطع های مختلف ضرب شده است.

عیار طلای این سکه ها اعم از طرح قدیم و طرح جدید 900 در 1000 است.

معمولا در هر سال ضرابخانه بانک مرکزی ایران، سکه ها را ضرب کرده و از طریق بانک های عامل یا صرافی های مجاز به بازار عرضه می کند این سکه ها به صورت خرد یا عمده و به قیمت روز خرید و فروش می شوند.

پیشنهاد ویژه: اگر به دنبال سرمایه گذاری در بازار طلا هستید، حتما سری به بورس سکه گلدن ارت نیز بزنید.

بورس سکه گلدن ارت

بورس سکه گلدن ارت با پیش از دو دهه سابقه درخشان در این صنعت پر رونق و زیبا در خدمت همشهریان و هموطنان عزیز می باشد.آدرس: کرج آزادگان برج میلاد طبقه همکف بورس طلا پلاک 2

شماره تماس ها: 02632570013 و 02632570014

آدرس وب سایت: https://www.goldenart1.com/

پیج رسمی بورس سکه گلدن ارت:

 

 https://instagram.com/goldenartkaraj

ارسال به دیگران :

نظر شما

تازه