مبل شویی در منزل با مواد نانو

شستشوی مبلمان در منزل با ضمانت نامه و با قیمت 650000 تو.مان انجام می شود. شستشوی مبلمان در منزل توسط سرویس کاران و متخصصان مبل شویی ما در منطقه و در تهران انجام می شود.

شستشوی مبلمان در منزل با دستگاه های دریلی انجام می شود. دریل دارای یک فرچه چرخشی می باشد. که توسط سرویس کاران ما کف فراوانی از آنها خارج می شود.

حالت چرخشی دریل باعث می شود تا تمامی کثیفی هایی که در روی مبلمان و دراخل مبل وجود دارد. به سمت بالا کشیده می شود. سرویس کار مبل شویی و یا متخصصان ما دستگاه جاروبرقی دارند. که تمامی این کثیفی ها و کفی که روی مبلمان جمع شده است. را با این دستگاه جمع می کنند.

سرویس کاران مبل شویی باید متخصص باشند. تا بتوانند که بهترین خدمات مبل شویی را تحویل مشتری ها بدهند. چرا که اگر سرویس کاری که خدمات وکیوم کردن را انجام می دهد. اگر کم کاری بکند، بی شک نتیجه کار بسیار نامتعارف و خیلی بد خواهد شد. چون کفی که با کثیفی مخلوط می شود اگر توسط جارو وکیوم نشود. بد تر از قبل خئاهد شد و حالت چرک مردگی را به خود خواهد گرفت.

خدمات مبل شویی در منزل

مبل شویی جاوید در تهران و چندین شهر بزرگ سال ها است که خدمات شستشوی مبل در منزل و شستشوی فرش در منزل را با ضمانت انجام میدهند. بسیاری از عزیزانی که با ما در ارتباط هستنند به خوبی می دانند که ما چه خدماتی را انجام می دهیم. اما اندک کسانی هستند که از این خدمات ها بی خبرند. و نمی دانند که شرکت های مبل شویی چه خدمتی را به مشتری هایشان ارائه می کنند.

شرکت مبل شویی جاوید هم تمامی خدماتی را که در زیر به آنها اشاره می کنم را با ضمانت نامه کتبی انجام می دهد. و خود را در برابر این خدمت ها موظف می دانند که کاری به صرفه و بسیار با کیفیت را تحویل مشتری هایش بدهد.

و اما خدمات مبل شویی در منزل:

 • شستشوی انواع مبل های راحتی، استیل، تمام پارچه، ترک، فرهی و تمامی مبل هایی که در کارگاه مبل سازی ساخته می شود.
 • شست و شوی انواع فرش های ماشینی، اعلا، ابریشم، گل ابریشم و دست بافت در منزل مشتری با ضمانت
 • شستشوی انواع صندلی های نهارخوری و اداری، اعم از: چرم ،پارچه ای، نانو، ترک، جیر و حتی کناف
 • شست و شوی صندلی انواع ماشین های ایرانی و خارجی در محل پارکینگ با دستگاه و بدونه آسیب دیدگی به بافت صندلی های ماشین
 • شستشوی انواع تابلو فرش های ابریشم و ماشینی که سال ها است روی دیوار خاک می خورد.
 • شستش و شوی انواع کفی و کوسن و بالشتک و پشتی هایی که روی مبلمان به کار رفته است و قابلیت جدا شدنی دارند.
 • شستشوی انواع پشتی های قدیمی که برای استراحت از آنها استفاده می شود.
 • شست و شوی انواع خوش خواب های یک نفره و دو نفره در منزل مشتری با ضمانت نامه کتبی

مبل شویی در منزل با مواد نانو - تصویر 2

 قیمت مبل شویی در منزل با دستگاه

مبل شویی ها و شرکت های زیادی در تهران و سایر شهرها وجود دارند. که خدمات مبل شویی را انجام می دهند. ولی گاها پیش می آید که همه این مبل شویی ها با تعرفه ای یکسان کار نمی کنند. و همه آنها برای خود تعرفه ای را برای شستشوی مبلمان در هر سال اعلام می کنند. مبل شویی جاوید هر ساله قیمت های خود را با توجه به نوسانات بازار بالا و پایین می کنند.

 • قیمت یک ست نه نفره با تشک دوبل در منزل مشتری با مواد نانو 850000 تومان می باشد.
 • هزینه شست وشوی یک ست هفت نفره تشک دوبل در منزل مشتری درتهران 750000 تومان می باشد.
 • قیمت شستشوی هر عدد صندلی نهار خوری و صندلی اداری در منزل و در پایتخت 45000 تومان می باشد.
 • هزینه شست و شوی هر متر مربع فرش ماشینی، اعلا، ابریشم، گل ابریشم، فرهی و ترک در منزل 30000 تومان می باشد.
 • قیمت هر عدد کفی و کوسن و پشتی در منزل با مواد نانو 15000 تومان می باشد.

تمامی این قیمت ها مربوط به شرکت مبل شویی جاوید می باشد. و هر گونه کپی برداری و تقلید ار این تعرفه مجاز نمی باشد. چرا که ما خدمات مبل شویی در منزل با دستگاه را با ضمانت نامه کتبی و هم چنین با تخفیف بیشتری برای مشتری هایمان انجام می دهیم. تمامی عزیزان و سرویس کاران مبل شویی جاوید دارای کارت مهارت خدمات هستند. و سال ها برای داشتن این کار تجربه و مهارت کسب کرده اند. متخصصان ما سال ها زحمت کشیده اند تا تجربه خود را در این زمینه تکمیل کنند. و بتوانند بهترین خدمات را با بهترین کیفیت تحویل مشتری ها بدهند.

 

فواید مبل شویی در منزل با دستگاه

شستشوی مبلمان در منزل به دو دسته شستشو تبدیل می شود. که همه این دو نوع شستشو برای تمیزی و مبلمان و برای سلامتی خود مشتری ها در منزل انجام می شوند. دسته اول از آن دسته از شستشو ها هستند. که خود مشتری ها هر هفته یک بار تمام خانه و آشیانه خود را تمیز و مرتب می کنند. و تا جایی که می توانند و از دستشان برمی آید. محیط زندگیشان را مرتب نگه می دارند. بسیاری از مشتری در سراسر ایران از این شیوه شستشو استفاده می کنند.

چرا که این شستشو نیازمند هزینه نیست و مشتری هر وقتی که دوست داشته باشد. دست به تمیز کاری و مرتب کردن فضای خونه و به ویژه مبلمان خانه خود می کنند. مشتری ها محلولی از آب و کف درست می کنند و با اسکاج های نرم و زبر به جسم و جان مبلمان می افتند. و تا جایی که خسته می شوند شروع به شستشو ونظافت مبلمان خانه خود می کنند

این مشتری ها درست است که زحمت زیادی را متحمل می شوند. اما تا حدودی مبل ها و فضای خانه خود را تمیز و مرتب نگه می دارند. شستشو با این شیوه در بلند مدت برای مبلمان مضر می باشد. چرا که مشتری تمام زحمت خود را برای تمیزی کاری مبلمان انجام می دهد. اما وسیله ای برای جمع آوری آب و کثیفی آن ندارد. و آب و کثیفی در لایه های زیری مبلمان نفوذ می کنند. این کثیفی ها به مرور داخل مبلمان چرک مرده می شوند و اگر این کار مدام تکرار شود. حتما مبلمانشان چرک مرده و کثیف می شوند.

مبل شویی در منزل با مواد نانو - تصویر 3

نحوه شستشوی مبلمان در منزل

اما این نحوه شستشو بهترین نوع شستشو به حساب می آید. و بسیاری از عزیزان و مشتری های عزیز از این شیوه شستشو برای نظافت و پاک سازی کثیفی های مبلمان خود استفاده می کنند. شستشوی مبل در منزل با دستگاه بسیار به صرفه و بهتر می باشد. زیرا از آن جایی که با این وضعیت که در کشور حاکی است.

اکثر مشتری ها زن و مرد به سر کار می روند. و وقت زیادی برای تمیز کاری و نظافت مبل ها و حتی فضای خانه خود را ندارند. و از روی اجبار هم که شده است از خدمات مبل شویی در منزل و شستشوی فرش در منزل استفاده می کنند.

برای انجام این کار مشتری ها فقط زحمت این را می کشند که: به یکی از شعبات مبل شویی جاوید زنگ می زنند. سرویس کلران و متخصصان مبل شویی ما در کمترین زمان ممکن خود را به منطقه شما عزیزان می رسانند. و خدمات مبل شویی و قالی شما عزیزان را با ضمانت نتامه انجام می دهند. این نحوه شستشو در منزل برای هر ست مبلمان هفت نفره کمتر از یک ساعت زمان می خواهد. و کیفیت شستشو مبل هم هزار برابر شستشو مبلمان با دست و به شیوه سنتی می باشد.

 

شستشوی مبل در منزل

مبل شویی در منزل توسط سرویس کاران ما و با ضمانت نامه انجام می شود. تمامی سرویس کاران ما آرم مهارت کیفیت را دریافت کرده اند. و سال ها تجربه کافی برای شستشوی مبلمان در منزل مشتری را دارند. یعنی مشتری با خیالی آسوده می تواند خدمات مبل شویی خود را به متخصصان کار بلد و استاد کار ما بسپارد. متخصصان مبل شویی به خوبی می دانند که با جنس پارچه و نوعهع مبلمانی که در خانه مشتری وجود دارد. چگونه برخورد کنند و یا با چه شیوه ای شستشو را انجام دهند.

شستشو مبلمان در این نوع شستشو از سه دستگاه مجزا درست شسته است. که در هنگام شستشو این دستگاه ها به همدیگر متصل می شوند. تا بتوان با آنها کار و خدمات خوبی را به مشتری هدیه کرد.

دستگاه دریل فرچه ای که کف از سر آن بیرون می آید. به دستگاه پمپ سمپاشی وصل می شود. که در این حالت با فشار باد در این پمپ کف و محلول در ست شده با فشار روی مبلمان می ریزد. و مبلمان با این وسیله تمیز و مرتب می شود. ناگفته نماند که هر چقدر فرچه سالم تر و نو تر باشد، میزان تمیزی مبل و قالی به همان اندازه بیشتر می باشد. چرا که میزان زبری آن بیشتر مبل را تمیز می کند.

ارسال به دیگران :

نظر شما

تازه