داستان عجیب پیدا شدن یک بشقاب پرنده در باغچه یک آمریکایی/ عکس

این شیء بشقاب پرنده مانند با فیبر کربن سوخته و صفحات سنگین فلزی پوشیده شده بود که توسط پیچ و مهره های ضخیم به یکدیگر متصل شده بودند و به نظر می رسید که رویه آن با نوعی خز عجیب پوشیده شده بود.

مردی از ایالت کارولینای شمالی، شیء بزرگ و عجیب بشقاب پرنده مانندی را به طور تصادفی در کوهستان پیدا کرده است.

جاستین کلونتز در حال کار روی زمین خود بود که به کشف عجیبی دست یافت.

کلونتز و همکارش در جایی دورافتاده بودند که یک شیء غول‌پیکر ظاهراً بیگانه را دیدند.

 

2_11zon

 

    فقط شوکه شده بودم که این چه بود. می دانید، این یک اتفاق استثنائی است، هر روز شاهد چنین چیزهایی نیستید.

این شیء بشقاب پرنده مانند با فیبر کربن سوخته و صفحات سنگین فلزی پوشیده شده بود که توسط پیچ و مهره های ضخیم به یکدیگر متصل شده بودند و به نظر می رسید که رویه آن با نوعی خز عجیب پوشیده شده بود.

کلونتز مجبور شد که این شیء را بکسل و از منطقه خارج کند؛ زیرا بسیار بزرگ و سنگین بود.

    من یک طناب به آن بستم و با ماشین چمن‌زنی آن را جابجا کردم. اگر جایی خارج از مسیر در جنگل فرود می‌آمد، هیچ وقت پیدا نمیشد، اما تصادفاً در مسیر فرود آمد.

کلونتز گفت که این شیء «فضایی» کاملاً در وسط مسیر فرود آمده و به نظر نمی رسد که هیچ یک از درختان یا برگ ها آتش گرفته باشند.

3_11zon

هیچ کسی حتی صدای فرود این شیء را نشنیده بود که با توجه به اندازه و وزن آن تعجب‌آور است. اما کلونتز گفت که نشنیدن این صدا عادی است.

    در چنین جای دورافتاده ای واقعاً نمی توان هیچ صدایی را در جنگل شنید.

کلونتز قصد دارد با کارشناسان هوافضا تماس بگیرد تا این شیء و منشا آن را شناسایی کنند.

افراد زیادی در آمریکا گزارش کرده اند که «اجسام فضایی» را دیده اند. محققان اخیراً ۹ ویدیوی جدید از اجسامی که بر فراز این کشور پرواز می‌کردند را منتشر کردند.

4_11zon

این ویدیوها از ایالت کالیفرنیا، آریزونا، یوتا و نوادا در «انیگما لبز» (پلتفرم تحقیقاتی که به جمع‌آوری، تحلیل و بررسی مشاهدات و گزارش‌های مربوط به پدیده‌های هوایی ناشناخته می پردازد) بارگذاری شده‌اند.

در حین ضبط ویدیو در مکان‌های مختلف، شاهدان مدعی شده اند که «بشقاب پرنده» بدون صدا ظاهر شده و سپس در آسمان ناپدید شده است.

5_11zon

به گفته الخاندرو روخاس، مشاور UAP (پدیده‌های هوایی ناشناخته) انیگما، تصاویر ثبت‌شده شبیه به هم به نظر می‌رسند و گفت که احتمال دارد این شیء یک موشک بوده باشد؛ «اما در آن زمان هیچ برنامه‌ای برای پرتاب موشک وجود نداشته است».

 

منبع: روزیاتو
ارسال به دیگران :

نظر شما

تازه