ماجرای وحشتناک پسری که قلب پدرش را خورد/ جنون پسر مشهدی تایید شد

کمیسیون پزشکی قانونی مشهد، جنون جوانی را تایید کرد که در آخرین روزهای سال گذشته، پدرش را به طرز وحشتناکی به قتل رساند و سپس قلب او را در پشت بام مجتمع مسکونی خورد.

بیست و هفتم اسفند سال گذشته، مرد 65 ساله ای در یکی از مجتمع های مسکونی بولوار سرافرازان مشهد به طرز وحشتناکی به قتل رسید وبدین ترتیب با حضور قاضی ویژه قتل عمد مشهد در واحد آپارتمانی(محل جنایت)تحقیقات میدانی گسترده ای آغاز شد.

بررسی های دقیق قاضی محمود عارفی راد نشان داد: مرد مذکور روی رختخواب و با ضربات چاقو به قتل رسیده است چرا که 3 چاقوی میوه خوری اره‌ای دسته پلاستیکی نیز در کنار جسد دیده می شد.

قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی وانقلاب مشهد که بنا به تجربیات قضایی خود و با توجه به اوضاع و احوال صحنه جنایت، احتمال وقوع قتل را خانوادگی تشخیص داده بود، بی درنگ دستور دستگیری پسر مقتول را صادر کرد که با پدرش زندگی می کرد اما از حدود48 ساعت قبل خبری از وی نبود و همسایگان نیز او را ندیده بودند.

با این دستور قضایی، گروهی از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی، ردزنی های اطلاعاتی را برای دستگیری «علی اصغر» (پسر39ساله مقتول) آغاز کردند و خیلی زود او را در هسته مرکزی شهر در حالی به دام انداختند که مقابل یکی از هتل های مشهد به اخلال در نظم عمومی متهم شده بود.

بررسی های اولیه توسط قاضی«عارفی راد» درحالی راز عجیبی در این پرونده جنایی را فاش کرد که مشخص شد «قلب» مقتول در سینه او نیست! بنابراین دامنه تحقیقات به پشت بام مجتمع مسکونی کشید و ماجرای تکان دهنده ای لو رفت چرا که آثاری از خون در پشت بام وجود داشت و احتمال می رفت متهم به قتل برخی از اجزای پیکر مرد65 ساله را به پشت بام برده باشد.

پسر39 ساله در این باره به قاضی «عارفی راد» گفت: وقتی پدرم را با چاقوهای اره ای به قتل رساندم فکر کردم که «طلسم» درون قلب او افتاده است به همین دلیل قلب او را از سینه اش بیرون آوردم و آن را درپشت بام خوردم!
«سجادپور» ادامه داد: با توجه به اظهارات عجیب متهم در مراحل تحقیق، وی با دستور  قضایی به پزشکی قانونی معرفی شد تا کارشناسان و متخصصان روان پزشکی درباره وضعیت روحی وروانی وی اعلام نظر کنند.

در همین حال کمیسیون پزشکی پس از انجام مصاحبه ها و معاینات دقیق روان پزشکی، وی را فاقد قوه تمیز و اراده در زمان ارتکاب جرم تشخیص دادند و سلامت روانی وی را تایید نکردند.

با این نظر تخصصی و احراز جنون متهم هنگام ارتکاب قتل، این پرونده جنایی مختومه شد.

منبع: خراسان
ارسال به دیگران :

نظر شما

تازه