دختر شیطان پرست پدر و مادرش را با ضربات قمه به قتل رساند

یک دختر شیطان پرست مجارستانی پدر و مادرش را با ضربات قمه به قتل رساند. او که پیش از این حادثه ویدئوهای عجیب و ترسناکی در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کرد، نام «عروسکِ شیطان» را بر خود گذاشته بود.

کلادیا دبلیو ۲۷ ساله، که خود را «لیلیث» (شیطان مونث اساطیر) می‌خواند، در نزدیک شهر اوسترودا لهستان، جایی که با پدر و مادر میانسالش زندگی می‌کرد، دستگیر شد.

پس از نگرانی اعضای خانواده و تماس با پلیس، جسد این زن و شوهر در آپارتمانشان غرق در خون پیدا شد.

پیش از این قتل‌ها، این دختر جوان ویدئوها و عکس‌های ترسناک و عجیبی در اینترنت منتشر می‌کرد.

قتل پدر و مادر با قمه توسط دختر شیطان پرست ۲۷ ساله

قتل پدر و مادر با قمه توسط دختر شیطان پرست ۲۷ ساله

در یکی از ویدئوهایی که ۹ روز پیش از حادثه با عنوان «جادوی نفرت – صداهای شیطانی قدیمی فراموش‌شده» آپلود کرد، خود را «لیلیث، عروسک شیطان» می‌نامد و می‌توان صدایی را شنید که حرف‌های بی‌ربطی به زبان می‌آورد.

او زیر ویدیو نوشت: «تنها، الان دارمش، تنها، دارم استراحت می‌کنم، اصلاً برام اهمیتی نداره.»

آخرین پست کلادیا ۲۷ ساله، یک پروانه را نشان می‌دهد که زیر آن نوشته شده: «هر چیزی که قلبت سزاوارش باشد، خیلی زود به سراغت خواهد آمد.»

قتل پدر و مادر با قمه توسط دختر شیطان پرست ۲۷ ساله

میهال پرزیبیلک، معاون فرمانده پلیس، گفت: «این زن جوان توسط گشت پلیس در منطقه اوسترودا، در یکی از شهرهای مجاور دستگیر شد. او مقاومت نکرد و به کلانتری منتقل شد.»

پلیس‌ها پس از ورود به خانه محل زندگی این خانواده، با اجساد آدام ۵۷ ساله و دوروتا، همسر ۴۹ ساله‌اش، غلتیده در حوضی از خون روبه‌رو شدند.

همچنین مشخص شد که کلادیا تلاش کرده بود اجساد پدر و مادرش را با پاشیدن بنزین بسوزاند، زیرا روی بدن‌‌هایشان آثار سوختگی مشاهده شد.

به گفته بازرسان، این دختر ابتدا با خودروی پدرش قصد فرار از صحنه را داشت اما پس از برخورد ماشین به حصار، آن را رها کرد و پیاده به راه افتاد.

قتل پدر و مادر با قمه توسط دختر شیطان پرست ۲۷ ساله

قتل پدر و مادر با قمه توسط دختر شیطان پرست ۲۷ ساله

دادستان منطقه رافال کوزینسکی به روزنامه سوپر‌اکسپرس گفت که او ابتدا به جرم خود اعتراف کرد اما سپس اظهار بی‌گناهی کرد.

او توضیح داد: «غیرمنطقی و نامعقول حرف می‌زد. در دنیای خودش بود و به‌سختی می‌شد با او ارتباط برقرار کرد. کلاملاً از واقعیت جدا بود به نظر من به‌وضوح نشان می‌داد که بیماری روانی دارد.»

او افزود که این زن تحت معاینه روانپزشکی قرار خواهد گرفت و گفت پیش از این هم برایش تشخیص بیماری روانی داده شده بود اما درمانش را قطع کرده بود.

قتل پدر و مادر با قمه توسط دختر شیطان پرست ۲۷ ساله

قتل پدر و مادر با قمه توسط دختر شیطان پرست ۲۷ ساله

به گفته دوستانش، این دختر ۲۷ ساله دوست داشت در مرکز توجه باشد و پیش از این مدلینگ، بازیگری و اینفلوئنسری را امتحان کرده بود.

کلادیا دبلیو چندین زبان خارجی می‌دانست، به مدرسه خوبی می‌رفت و به گفته یکی از دوستانش «پتانسیل و استعداد خوبی داشت».

اما پس از آنکه مدتی را در ورشو، پایتخت لهستان، گذراند و به خانه بازگشت، کاملاً تغییر کرده بود.

این دوست به روزنامه سوپراکسپرس گفت: «کاملاً متحول شده بود، هیچ شباهتی به خودش نداشت. یک آدم مبتذل، معتاد به مواد محرک و متأسفانه شیفته شیطان بود.»

یکی دیگر از دوستانش گفت: «کلادیا مت‌آمفتامین دوست داشت و در جمع آدم‌هایی بود که این کارها را می‌کردند. تاسف‌آور است. قبلاً طور دیگری بود.»

منبع: روزیاتو
ارسال به دیگران :

نظر شما

تازه