خبر مهم درباره احتمال اجماع نامزدهای اصولگرایان

عضو ستاد اجماع نیروهای انقلاب گفت: پیش‌بینی ما این است که تا قبل از عید سعید غدیر یک نامزد انتخاب و نتیجه اجماع اعلام شود.

غلامرضا منتظری در دیدار با معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی گلستان و هیئت تحریریه ایسنا با اشاره به اینکه دلخوری ها و نارضایتی‌ها از برخی کاستی‌ها دلیل موجهی برای شرکت نکردن در انتخابات نیست، اظهار کرد: تنها گزینه برای بهبود وضعیت کشور شرکت در انتخابات و انتخاب فرد اصلح است.

آنگونه که ایسنا روایت کرده، عضو ستاد اجماع نیروهای انقلاب با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب گفت: هر چند امروز در مسیر موفقیت قرار داریم و گردنه‌های سخت را پشت سر گذاشته‌ایم اما نباید به وضعیت موجود قانع بوده و دست از تلاش برداریم.

منتظری با بیان اینکه رسانه‌ها و مسئولان باید به صورت دوره‌ای افرادی را برای نقد و ارزیابی فعالیت‌های خود دعوت کنند، بیان کرد: نقد باران رحمتی است که در کشتزار افراد مستعد نفوذ کرده و سبب رشد و بالندگی آن‌ها می‌شود.

نماینده پیشین مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه باید کسی را انتخاب کنیم که ادامه دهنده راه رئیس جمهور شهیدمان باشد، تصریح کرد: رسانه‌ها با تبیین منش، رفتار و خدمات سیدالشهدای خدمت می‌توانند به مردم کمک کنند تا فردی را که بیشترین شباهت به‌ ایشان را دارد را انتخاب کنند.

وی در خصوص اجماع نامزدهای انتخابات موسوم به جبهه انقلاب در چهاردهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به انتخابات زودرس ستاد مرکزی نیروهای انقلابی و ولایی جلسات متعدد با اعضای ستاد و برخی نامزدهای انتخابات برگزار کرد تا پس از بررسی همه جوانب و بررسی نظرسنجی‌های معتبر به دلایل اقناعی و محکم برای اجماع دست پیدا کنند.

منتظری با بیان اینکه بستر برای اجماع فراهم است و در حال شور و بررسی همه جوانب با رؤسای ستاد انتخابات در شهرهای مختلف هستیم، تصریح کرد: پس از آنکه بررسی‌ها به نتیجه قابل قبول برسد بار دیگر با نامزدهای انتخابات گفتگوی مجدد خواهیم داشت و در نهایت پیش‌بینی ما این است که تا قبل از عید سعید غدیر یک نامزد انتخاب و نتیجه اجماع اعلام شود.

کسی باید انتخاب شود که مردمی سازی دولت سیزدهم را تداوم دهد

از سوی دیگر، «محسن منصوری» شامگاه شنبه ۲ تیر در جمع حامیان «سعید جلیلی» نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در میدان امیر چخماق یزد، اظهار کرد: یزد همواره پیشتاز تاریخ‌سازی و حماسه آفرینی بوده است.

وی با اشاره به جریان خدمت‌رسانی دولت سیزدهم، بیان کرد: شهید رئیسی تحقق گام‌های تمدن اسلامی را قدم به قدم پیش می‌برد ولی شهادت ایشان رسیدن به قله نهایی را ناتمام گذاشت.

منصوری بر انتخاب کاندیدایی اصلح برای ادامه راه شهید رئیسی تاکید کرد و گفت: باید کسی را انتخاب کنیم که گفتمان او، نزدیکترین به گفتمان مقام معظم رهبری باشد.

وی با برشمردن ویژگی های نامزد مورد حمایت خود، بیان کرد: معتقدیم که افراد در زیست‌سیاسی خود نیز به گونه‌ای رفتار می‌کنند که در زندگی شخصی خود آن گونه رفتار کرده‌اند.

وی عنوان کرد: مدیریت کشور نیازمند برنامه‌ریزی و نظارت است و باید کسی را انتخاب کنیم که بر مشکلات کشور آگاه و در موقعیت‌های سخت حضور داشته باشد.

 

منبع: ایسنا
ارسال به دیگران :

نظر شما

تازه