غزل بدیعی و همسرش کجا بایکدیگر آشنا شدند؟

ماجرای اولین دیدار عاشقانه رضا داوود نژاد و همسرش

در خبر زیر مصاحبه ای کمتر شنیده شده از رضا داوود نژاد و همسرش غزل بدیعی را می خوانید.

رضا داوودنژاد 13 فروردین امسال دار فانی را وداع گفت. داوود نژاد بازیگری خود را در شش سالگی آغاز کرده بود. او سالها قبل با غزل بدیعی ازدواج کرد. داوود نژاد سالها درگیر بیماری و مشکلات کبدی بوده است. در ادامه مصاحبه ای کوتاه از او و همسرش را می خوانید.

رضا: داستان آشنایی ما برمی‌گردد به خواهرهای ما. 8سال پیش خواهر من زهرا، خانه عسل بدیعی خواهرخانم من دعوت بود. برای اولین‌بار غزل را که می‌بیند به غزل می‌گوید بیا عروس ما شو (می‌خندد) درواقع آشنایی ما به واسطه خواهرهای ما بود.

غزل: البته از وقتی این جمله‌ها رد و بدل شد تا آشنایی من و رضا حدود 4سال گذشت.

رضا: بله 4سال پیش که غزل را برای اولین‌بار دیدم، پسندیدم (هردو می‌خندند)... یادم می‌آید وقتی غزل را دیدم تمام دوروبری‌هایم به من می‌گفتند غزل؟ عمرا! مرتب به گوشم می‌رساندند که غزل دوست ندارد ازدواج سینمایی داشته باشد. اما خب چاره‌ای نبود (می‌خندد).

غزل می​گفت جنس تو چنین است!

به خاطر ازدواجت تصمیم به لاغر شدن گرفتی؟

نه اتفاقا زمانی که من و غزل آشنا شدیم درست بیشترین وزن زندگی‌ام را داشتم، آن موقع 187 کیلو بودم. از همه هم اعتمادبه‌نفسم بیشتر بود. من کلا با چاقی‌ام مشکل نداشتم، شاید دلیل بالا رفتن وزنم هم همین مسئله بود.

گفتیم شاید جزء شرط‌های ازدواجت پایین آوردن وزن بود.

نه، بعد از دوران آشنایی و نامزدی‌مان تصمیم گرفتم وزنم را پایین بیاورم. اتفاقا غزل شاکی بود که وزنم را پایین آوردم به بابام می‌گفت رضا را به من قالب کرده... این چینی است. من که دیدمش چاق بود.

فاصله آشنایی تا ازدواجتان چقدر طول کشید؟

2سال. مهر 2سال قبل مراسم ازدواجمان بود.

 

منبع: ساعد نیوز
ارسال به دیگران :

نظر شما

تازه