همسر ایرانی ژوزه مورایس را بشناسید/ شیدا مقصودلو کیست؟

افت سپاهان از زمانی شروع شد که شایعه ازدواج مربی خارجی این تیم با شیدا مقصودلو، بازیگر سینما منتشر شد.

مدت‌هاست که سپاهان حال و روز خوشی در لیگ فوتبال ایران ندارد و ناکامی‌های پیاپی این تیم سبب شده که زردپوشان با صدر جدول فاصله بگیرند. جالب اینکه افت سپاهان از زمانی شروع شد که شایعه ازدواج مربی خارجی این تیم با شیدا مقصودلو، بازیگر سینما منتشر شد.

 

 

هواداران سپاهان مقصر نتیجه نگرفتن تیمشان را رابطه ژوزه مورایس با همسر ایرانی‌اش شیدا مقصودلو می‌دانند.

یک هوادار سپاهان اصفهان در توییتر نوشت: ضربه‌ای که شیدا خانوم به سپاهان زد، آمریکا تو جنگ جهانی به ژاپن نزده بود!

 

شایعه و خبر رابطه و ازدواج ژوزه مورایس، سرمربی پرتغالی تیم سپاهان با شیدا مقصودلو، باعث شده تا هزاران هوادار، دلیل افت تیم سپاهان در بازی‌های اخیر لیگ برتر فوتبال را به گردن این بازیگر ۲۸ ساله سینما و تلویزیون ایران بیاندازند!

شیدا مقصودلو متولد ششم شهریور ماه سال ۱۳۷۶ در تهران است. او فارغ‌التحصیل رشته بازیگری از دانشگاه آزاد اسلامی بوده و بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است.

 

فیلم های شیدا مقصدلو

شاید مهم ترین فیلم شیدا مقصدلو «قهرمان» اصغر فرهادی باشد که خانم بازیگر در این فیلم، کنار چهره هایی همچون محسن تنابنده، امیر جدیدی فرشته صدر عرفایی و… به ایفای نقش پرداخت. شیدا مقصدلو در قهرمان نقش منشی رادمهر را برعهده داشت.

او همچنین در نمایش‌های «چند تکه لغزان»، «لوله»، «آرش»، «تورنج» و «نشانی» نیز نقش‌هایی را ایفا کرده است.

ازدواج شیدا مقصدلو و سرمربی سپاهان

دی ماه ۱۴۰۲ خبرهایی مبنی بر ازدواج ژوزه مورایس و شیدا مقصودلو بازیگر منتشر شد، ولی آنچه در حال حاضر در صدر اخبار قرار گرفته، تغییر دین شوهر شیدا مقصدلو است. اخبار مربوط به این موضوع که ژوزه مورایس برای ازدواج با شیدا مقصودلو بازیگر فیلم قهرمان مسلمان شد، وایرال شده و حالا اختلاف سنی این دو چهره است که برای بسیاری جذابیت پیدا کرده است.

 

 

اختلاف سنی دقیق شیدا مقصودلو و همسرش ژوزه مورایس

شیدا مقصدلو در سال ۱۳۷۶ به دنیا آمده و همسرش ژوزه مورایس متولد مرداد ۱۳۴۴؛ با یک حساب سرانگشتی میتوان به عدد اختلاف سنی ۳۲ ساله سرمربی سپاهان و همسر ایرانی اش رسید.

 

منبع: روزیاتو
ارسال به دیگران :

نظر شما

تازه