دوست دختر کیلیان امباپه را بشناسید/ مدل مشهور بلژیکی کیست؟

استفانی رز برترام، مدل بلژیکی که با نام رز برترام شناخته می شود، مدتی است به خاطر حرف و حدیث هایی مبنی بر ارتباط او با کیلیان امباپه، ستاره فوتبال فرانسوی، موضوع خبرها شده است.

گمان می رود برترام، امباپه را پس از ورودش به صنعت مد در پاریس ملاقات کرده است.

آنها یکدیگر را در شبکه های اجتماعی دنبال می کنند و این امر باعث شده است تا گمانه‌زنی ها در مورد رابطه‌شان افزایش یابد.

امباپه به تازگی به رئال مادرید پیوسته است و طرفداران رئال مادرید امیدوارند که این مهاجم جوان بتواند در تیم جدید خود بدرخشد و عملکردی فراتر از انتظار داشته باشد.

رز برترام که ۲۹ سال دارد، پیش از این با گرگوری فن در ویل، بازیکن سابق آژاکس و تیم ملی هلند نیز رابطه داشته است. آنها زمانی که رز تنها ۱۹ سال داشت، با هم آشنا شدند و یک رابطه عاشقانه پرشور را آغاز کردند.

رز در آن زمان به دنبال حرفه فوتبال گرگوری از پاریس به استانبول، ساردینیا و تورنتو سفر می‌کرد. حاصل رابطه آنها دو بچه است.

اما با گذشت زمان و بروز برخی مشکلات روحی برای گرگوری، مانند اضطراب و حملات پنیک، رابطه آنها رو به جدایی رفت و این مسائل تأثیر منفی بر زندگی مشترکشان گذاشت.

رز در سال ۲۰۲۳ در این باره گفت: «افراد زیادی هستند که با این مشکلات دست و پنجه نرم می‌کنند. در مورد این موضوعات به اندازه کافی صحبت نمی‌شود و در مورد من، اگر شناخت کافی از این مسائل نداشته باشید، درک شخصی که با این مشکلات روبرو است، بسیار دشوار خواهد بود. رویارویی با این وضعیت هیچ وقت آسان نیست. اینکه می‌بینم او چنین حالی دارد و من نمی‌توانم کمکی کنم، قلبم را می‌شکند.»

در ماه مه سال ۲۰۲۳، شایعاتی مبنی بر ارتباط عاشقانه رز برترام با لئوناردو دی‌کاپریو، بازیگر ۴۹ ساله هالیوود، منتشر شد.

این در حالی بود که پیش از آن نام رز در کنار کیلیان امباپه، ستاره جوان فوتبال فرانسه، بر سر زبان‌ها افتاده بود.

برترام که از سنین نوجوانی در صنعت مدلینگ فعالیت داشته، به خاطر ظاهر جذاب و موفقیت های حرفه‌ای اش شهرت دارد.

او اولین بار در سن ۱۳ سالگی با یک آژانس مدلینگ قرارداد بست و در سن ۱۶ سالگی به آژانس معتبر بلژیکی دومینیک پیوست.

گفته می شود که برترام در طول فینال جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ در قطر حضور داشته است، که بسیاری از رسانه ها این حضور را به عنوان نشانه ای از حمایت او از امباپه تلقی کرده اند. با این وجود، بعداً ادعا شده است که او به دلایل کاری در آنجا بوده است.

برترام که در سال ۱۹۹۴ در کورتریک بلژیک به دنیا آمده، از تبار پرتغالی، آنگولایی، سنگالی و اسکاتلندی است و این ترکیب نژادی غنی به ظاهر منحصر به فرد و جذاب او کمک کرده است.

منبع: روزیاتو
ارسال به دیگران :

نظر شما

تازه