اوسمار اولین گام را با شکست سنگین بر داشت!

پرسپولیس در دیداری تدارکاتی در ورزشگاه شباب الاهلی به مصاف این تیم رفت و با نتیجه ۵ بر صفر شکست خورد.

سرخپوشان ایران در نخستین دیدار تدارکاتی خود در اردوی دبی، امروز (یکشنبه) از ساعت 17:15 به وقت محلی در ورزشگاه راشد این شهر به مصاف تیم شباب  الاهلی امارات رفته و با نتیجه 5 بر صفر شکست خوردند.

پرسپولیس از ابتدا توپ و میدان را در اختیار گرفت و روی چند حرکت ترکیبی توانست موقعیت‌های خوبی خلق کند، اما به گل نرسید.

براساس این گزارش، در دقیقه 22 و بر خلاف جریان بازی، شباب الاهلی روی یک ضدحمله به گل رسید. شوت اول بازیکنان حریف را امیررضا رفیعی دفع کرد که ریباند آن تبدیل به گل شد، اما به نظر نمی‌رسید توپ به طور کامل از خط رد شده باشد.

1402110818451141529274574

در دقیقه 25، شوت زمینی و محکم شهاب زاهدی با اختلاف کم از کنار دروازه به بیرون رفت تا اینکه در دقیقه 29، شباب الاهلی روی یک شوت دقیق از فاصله 35 متری توانست به گل دوم برسد.

همکاری خوب سرخپوشان در دقیقه 33 باز هم مقابل دروازه خطرساز شد، اما دروازه‌بان حریف شوت عالیشاه را دفع کرد. در دقیقه 36 نیز حرکت خوب عالیشاه از سمت چپ با پاس عرضی او به داخل محوطه شش‌قدم همراه شد که توپ از مقابل پای زاهدی رد شد.

در دقیقه 40، شباب الاهلی مجدداً روی ضدحمله خطرساز شد و به گل سوم رسید. پاس در عمق هافبک‌ این تیم که در شرایط کاملاً مشکوک به آفساید به هم‌تیمی‌اش رسید در موقعیت تک به تک به گل تبدیل شد.

در نیمه دوم و در دقیقه 65، روی اشتباه خط‌ هافبک در پاس به عقب، توپ به مهاجم حریف رسید که او دوباره در موقعیت تک به تک موفق به گلزنی شد. این پایان کار نبود و در دقیقه 79، یک بار دیگر روی ضدحمله و با پاس عمقی پشت مدافعان، مهاجم شباب الاهلی با دروازه‌بان پرسپولیس تک به تک شد که این توپ هم به تور دروازه سرخپوشان رسید.

منبع: باشگاه پرسپولیس تهران
ارسال به دیگران :

نظر شما

تازه