حمله یک پیشکسوت به ستاره‌ پرسپولیس: بیرانوند چکاره است؟

بهزاد داداش زاده بازیکن اسبق تیم پرسپولیس اعتقاد دارد اگر این تیم در این ۹ هفته پایانی از مسایل حاشیه‌ای دور باشد می‌تواند عنوان قهرمانی را کسب کند.

بهزاد داداش زاده با اشاره به بازی فردا تیم پرسپولیس برابر گل گهر تاکید کرد: پرسپولیس باید از حاشیه دور شود هر گاه از حاشیه دور بوده توانسته عنوان قهرمانی را کسب کند. ۹ بازی باقی مانده و بازی فردا مقابل گل گهر اولین بازی از این ۹ مسابقه حساس است که باید سه امتیاز را کسب کنند. اما بازی سختی خواهد بود. گل گهر در خانه خودش هم بازی می‌کند و بعد از آمدن مربی خارجی آن‌ها همواره تلاش می‌کنند در مسابقات خانگی پیروز شوند. با این حال پرسپولیس اگر گل نخورد می‌تواند برنده بازی شود.

او در خصوص مصدومیت بیرانوند تاکید کرد: من از روز اول گفتم یک دروازه بان شش دانگ به عنوان دروازه بان دوم باید جذب شود. الان هم بیرانوند بهترین کسی است که می‌تواند بگوید چرا آسیب دیده؟ و چرا بازی نمی‌کند؟! گلر دوم پرسپولیس هم گلر بدی نیست و وقتی در یک مسابقه بازی کرد عملکرد خوبی داشت. باید به جوانان میدان داد تا آینده تیم تضمین شود.

وی افزود: من از روز اول تاکید کردم پرسپولیس به یک دروازه بان، یک دفاع چپ، دفاع وسط، یک مهاجم نیاز دارد. دفاع چپ و فوروارد جذب شدند، اما متاسفانه دروازه بان نگرفتنند. باید یک گلر خارجی خوب بگیرند. ۵ هفته نبودن بیرانوند خیلی زیاد است حتی اگر برای یک هفته هم بیرانوند نیست باید دروازه بان بگیرند. چراکه در این هفته‌های حساس حتی اگر یک بازی را هم از دست بدهیم از کورس قهرمانی عقب می‌افتادیم. باید یک گلر خارجی بیاید تا بیرانوند هم حواسش را جمع کند.

این پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص جذب احتمالی رشید مظاهری و اینکه گفته می‌شود بیرانوند با حضور این دروزاه‌بان مخالف است گفت: رشید مظاهری هم دروازه بان خوبی است. بعد هم بیرانوند که نباید بگوید کی بیاید یا کی نیاید. رشید مظاهری بیاید حتی جای بیرانوند در تیم ملی هم تنگ می‌شود چراکه می‌تواند با عملکرد خوب خود کاری کند که دیگر بازی به بیرانوند نرسد و در نهایت تیم ملی هم را از دست بدهد. الان درون تیم پرسپولیس هم بازیکنانی مخالف و نفراتی هم موافق بیرانوند هستند. متاسفانه باند و باند بازی شده است.

داداش زاده تصریح کرد: بیرانوند باید پاسخگو عملکردش در چند هفته اخیر خود باشد چراکه در چند هفته اخیر گل‌های بدی خورد.

این کارشناس فوتبال کشورمان در خصوص تساوی تراکتور و سپاهان که به سود تیم‌های پرسپولیس و استقلال شد گفت: این دیگر از اتفاقات فوتبالی است. اگر همین هفته پرسپولیس و استقلال مقابل رقیبان خود مساوی کنند ناخودگاه به نفع سپاهان و تراکتور خواهد شد. مهم این است که پرسپولیس برای کسب عنوان قهرمانی در تمام مسابقات پیش روی با برد زمین را ترک کند.

او با اشاره به سبک بازی دفاعی تیم استقلال و اینکه آیا این تیم با همین سبک بازی همچنان شانس اول کسب عنوان قهرمانی خواهد بود تاکید کرد: به هرحال این تفکر مربی استقلال است و می‌خواهد با این سبک بازی‌های خود را ببرد و قهرمان شود و رکورد بزند. مربیان ایرانی اینطوری هستند. مهم این است که پرسپولیس از حاشیه دور باشد و بازی‌های پیش رو را ببرد. من از آقای پیروانی و هواداران می‌خواهم اجازه ندهند تیم وارد حاشیه شود. آن وقت می‌توان به قهرمانی صد در صد امیدوار بود.

منبع: همشهری آنلاین
ارسال به دیگران :

نظر شما

تازه