خبر فردا

در لحظه باخبر شوید

آقای قالیباف با دانش‌آموزان شلوغ کار مواجه هستید /بی نظمی صحن، مجلس را زیر سوال می برد

آقای قالیباف با دانش‌آموزان شلوغ کار مواجه هستید /بی نظمی صحن، مجلس را زیر سوال می برد

نماینده بجنورد به مسئله حضور پراکنده نمایندگان در صحن علنی اشاره کرد و خطاب به قالیباف گفت: شما مدیر قوی هستید اما گاها مردم شاهد بی نظمی در صحن علنی هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در جریان نهمین جلسه پارلمان برای بررسی صلاحیت وزرا تذکرات نمایندگان تذکراتی را خطاب به قالیباف مطرح کردند.

محمد وحیدی نماینده بروجرد در تذکر آئین نامه‌ای اظهار کرد: رهبری توصیه کردند که در معرفی کابینه بررسی با سرعت و دقت صورت گیرد. خدا را شاکریم که دست لابی‌ها از مجلس کوتاه شد و جلسات کمیسیون به خوبی برگزار شد.

نماینده مردم بجنورد در مجلس با استناد به ماده ۲۲ آئین نامه داخلی مجلس گفت: حفظ انتظام مجلس و شأن و اقتدار نمایندگان از مهم‌ترین مسائل مربوط به مجلس و جایگاه نمایندگی است. بسیاری از نمایندگان در موافقت یا مخالفت صحبت می کنند، گاهی اسامی افرادی را می‌برند و حرف‌هایی می‌زنند که در شأن نمایندگان نیست.

وی همچنین به مسئله حضور پراکنده نمایندگان در صحن علنی اشاره کرد و خطاب به قالیباف گفت: شما مدیر قوی هستید اما گاها مردم شاهد بی نظمی در صحن علنی هستند. شما از باب معلمی در اداره مدرسه با دانش آموان شلوغ‌کار مواجه می‌شوید. این موضوع باعث زیر سوال بردن مجلس می‌شود.

2727

منبع : خبرآنلاین