خبر فردا

در لحظه باخبر شوید

رئیسی: مگر من و آقای قالیباف چند سال‌مان بود؟ /اگر به جوانان میدان ندهیم پس چطور جوانگرایی را آغاز کنیم؟

رئیسی: مگر من و آقای قالیباف چند سال‌مان بود؟ /اگر به جوانان میدان ندهیم پس چطور جوانگرایی را آغاز کنیم؟

رئیس جمهور گفت: ما سعی کردیم کابینه ترکیبی از تجربه و جوانگرایی باشد، لذا جوان هایی که با کار هم ارتباط برقرار کرده باشد و تنها از دانشگاه فارغ التحصیل نشدند را مورد استفاده قرار دادیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور در دفاع آخر خود از کابینه پیشنهادی، با اشاره به نظرات نمایندگان درباره وزرای جوان یا کم تجربه گفت: صلاحیت علمی و عملی همه وزرا را اگر احراز نمی کردم خدمت شما اعلام نمی کردم. هر دو مورد را تاکید داشتیم. نمایندگان عزیز امام چگونه به جوانان احترام کردند؟ مگر بنده و آقای قالیباف چند سالمان بود که ایشان تیپ و دسته رهبری می کردند و من دادستان بودند؟ همین نمایندگان جوان عزیز که مورد اعتماد مردم قرار گرفتند و با آشنایی خوب نسبت به مسایل کشور توانستند عملکرد خوبی داشته باشند.

>>>> بیشتر بخوانید؛ رئیسی: کوچک‌ترین فساد در دولت تحمل نخواهد شد /نام دو وزیر اطلاعات و دفاع در سایت معرفی وزرا نبود زیرا …

رئیس جمهور ادامه داد: اگر به جوانان میدان ندهیم پس چطور جوانگرایی را آغاز کنیم؟ اگر معلوم شود فرد در فعالیت ارتباط خوبی داشته و توانایی لازم را دارد چرا نباید مورد استفاده قرار بگیرد؟ حضرت آقا بارها فرمودند امام به جوانان اعتماد داشتند و من هم اعتماد کردم. ما سعی کردیم کابینه ترکیبی از تجربه و جوانگرایی باشد، لذا جوان هایی که با کار هم ارتباط برقرار کرده باشد و تنها از دانشگاه فارغ التحصیل نشدند را مورد استفاده قرار دادیم. مثلا اگر بگوییم وزیر آموزش و پرورش چند سال تجربه دارد؟ مدرک تحصیلی مرتبط دارد یا ندارد؟ تجربه مدیریتی دارد یا ندارد؟ این مسایل بسیار مهم است.

27215

منبع : خبرآنلاین