خبر فردا

در لحظه باخبر شوید

توضیح رییسی درباره نرخ بنزین و طرح تغییر در سهمیه‎‌بندی

توضیح رییسی درباره نرخ بنزین و طرح تغییر در سهمیه‎‌بندی

ایسنا نوشت: رئیس جمهور با اشاره به اینکه دولت برنامه ای برای افزایش نرخ بنزین ندارد، گفت: در حال بررسی طرح هایی هستیم که نحوه توزیع بنزین را عادلانه کند که آن هم فعلا به صورت آزمایشی و محدود اجرا می شود.

رئیس جمهور با تشریح تلاشهای دولت در ماههای ابتدایی تحویل گرفتن دولت، اظهار داشت: با انجام واکسیناسیون گسترده شمار فوتی ها اکنون ۲ رقمی شده، کالاهای اساسی به میزان کافی ذخیره سازی شده، و فروش نفت هم افزایش یافته است.

دکتر رئیسی ایجاد سامانه‌ «بازرگام» را اقدامی موثر و ضروری برشمرد و خاطرنشان کرد: به لطف خداوند در بازار کالا کم نداریم و برای کنترل قیمت ها برنامه‌ریزی‌های خوبی صورت گرفته است.

رئیس جمهور اتمام پروژه‌های نیمه تمام را در کشور یکی از مهم‌ترین اهداف دولت سیزدهم اعلام کرد و تصریح کرد: تنها بخش دولت که اجازه کلنگ‌زنی دارد وزارت راه و شهرسازی است که باید طرح ملی مسکن را طبق قانون اجرایی کند.

دکتر رئیسی در مورد شایعه افزایش نرخ بنزین گفت: ما به هیچ وجه نمی‌خواهیم قیمت بنزین را افزایش دهیم بلکه در حال بررسی طرح‌هایی هستیم که نحوه توزیع سهمیه‌ بنزین را عادلانه کند که آن‌هم فعلا به صورت آزمایشی و محدود اجرا می‌شود تا آثار مثبت و منفی آن را دقیق و به صورت میدانی ارزیابی کنیم.

بیشتر بخوانید:

رونمایی رئیسی از برنامه بنزینی دولت در دیدار با  اعضای  جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

رونمایی رئیسی از برنامه بنزینی دولت در دیدار با اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

عباس عبدی خطاب به رئیسی : حتما مشاوران خود را تغییر دهید؛ اشتباه گفته‌اند!

21231

منبع : خبرآنلاین