خبر فردا

در لحظه باخبر شوید

قدردانی نماینده تهران از خوش درخشیدن یگان ویژه در حوادث اخیر اصفهان، آبان ۹۸ و دی ۹۶

قدردانی نماینده تهران از خوش درخشیدن یگان ویژه در حوادث اخیر اصفهان، آبان ۹۸ و دی ۹۶

مهر نوشت: نماینده مجلس گفت: در حوادث بنزین ۹۸ یا حوادث سال ۹۶ و ماجرای اصفهان در یک زمانی نیازمند بود که یگان ویژه ورود کند که البته خوش درخشیدند.

وحید جلال زاده نماینده مجلس شورای اسلامی صبح امروز در مراسم تجلیل از فرماندهان و کارکنان تحریم و تهدید شده از سوی استکبار جهانی گفت: یگان‌های ویژه رویکرد نرم دارند مگر در برخی مواقع که لازم است با جدیت وارد عمل شوند.

وی ادامه داد: در حوادث بنزین ۹۸ یا حوادث سال ۹۶ و ماجرای اصفهان در یک زمانی نیازمند بود که یگان ویژه ورود کنند و رفتار جدی تری داشته باشد که خوب هم عمل کرد.رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: به عنوان مثال جمعه‌ای که قرار بود خط لوله آبرسانی به یزد در اصفهان سوراخ و مشکلات بزرگ‌تری ایجاد شود، یگان ویژه وارد عمل شد و با درایت از این کار جلوگیری کرد و خوش درخشید.

جلال زاده گفت: اینکه آمریکا یگان ویژه را تحریم کرده است نشان می‌دهد که دقیقاً این یگان به هدف زده و موفق بوده است. وی گفت: این تحریم‌ها به نفع ما تمام شده است و از نیاز به خارج مبرا شده ایم و در یگان ویژه هم اکثر تجهیزات تولید داخل است و وابستگی به خارج از کشور ندارند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: قرار است به زودی یک دادگاه مردمی برای اقدامات ضد بشری علیه ایران که از سمت انگلیس و دیگر کشورهای متخاصم وضع می‌شود؛ تشکیل شود.

نظارت دادستان نظامی اصفهان به وضعیت بازداشتی‌های اعتراضات خشکسالی

بیشتر بخوانید:

انتقاد مطهری از رخدادهای آبان ۹۸: زشت است بحران ها را با کشته جمع کنیم

نظارت دادستان نظامی اصفهان به وضعیت بازداشتی‌های اعتراضات خشکسالی

21213

منبع : خبرآنلاین