خبر فردا

در لحظه باخبر شوید

سخنان محمد هاشمی درباره فوت هاشمی رفسنجانی در استخر

سخنان محمد هاشمی درباره فوت هاشمی رفسنجانی در استخر

منیبیان نوشت: محمد هاشمی گفت: می‌گویند هاشمی رفسنجانی در استخر فرح کشته شده و یا فوت کرده ، در صورتی که استخر فرح نبوده بلکه استخری مربوط به نهاد ریاست جمهوری بوده است

محمد هاشمی، برادر مرحوم هاشمی رفسنجانی، در پنجمین سالگرد ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت: حملات صورت گرفته به مرحوم هاشمی رفسنجانی، از نوع حملات نوشتاری و گفتاری بود. همچنان که در مجلس برخی نمایندگان در صحبت‌های خود به او توهین می‌کردند و اکبر شاه می‌گفتند که رئیس مجلس به آنها تذکر می‌داد و این قبیل بی‌ادبی‌ها نسبت به مرحوم هاشمی رفسنجانی مطرح بود. علاوه بر این برخی رسانه‌ها نظیر کیهان و جوان که مربوط به جریان اصول‌گرا هستند، مقالاتی علیه هاشمی می‌نوشتند و اتهاماتی می‌زدند، البته این روند از سوی این رسانه‌ها ادامه دارد.

وی افزود: این رسانه‌ها مواردی با عنوان اشرافی‌گری که در مورد هاشمی رفسنجانی وجود خارجی نداشت، را مطرح می‌کردند. البته نامبردگان این روند را رها نکردند کما اینکه با گذشت 5 سال از درگذشت هاشمی رفسنجانی تهمت‌هایی را به او می‌زنند. به عنوان مثال می‌گویند هاشمی رفسنجانی در استخر فرح کشته شده و یا فوت کرده است، در صورتی که استخر فرح نبوده بلکه استخری مربوط به نهاد ریاست جمهوری بوده است. اهانت‌کنندگان به مرحوم هاشمی رفسنجانی دست از توهین برنداشتند و همچنان توبه نکردند کما اینکه در هر فرصتی که به دست می‌آورند توهین می‌کنند.

آیت الله هاشمی چرا  و چگونه ردصلاحیت شد؟

بیشتر بخوانید:

آیت الله هاشمی چرا و چگونه ردصلاحیت شد؟

لاریجانی شانس پیروزی در انتخابات داشت ، حذفش کردند / نامه شورای نگهبان توجیه است

21231

منبع : خبرآنلاین