خبر فردا

در لحظه باخبر شوید

انتقاد معاون پارلمانی رئیسی از «دامن زدن به استیضاح وزرا»

انتقاد معاون پارلمانی رئیسی از  «دامن زدن به استیضاح وزرا»

معاون امور مجلس رییس جمهور گفت: اگرچه هیچ استیضاحی در هیات ‌رییسه مجلس اعلام وصول نشده اما گاهی می‌بینیم که چنین مسائلی را دامن می زنند تا افتراق ایجاد کنند.

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از روابط‌ عمومی معاونت پارلمانی سید محمد حسینی در ششمین نشست با معاونین پارلمانی وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها در محل وزارت امور اقتصادی و دارایی، ضمن قدردانی از نمایندگان مجلس برای تصویب کلیات بودجه و با اشاره به مشکلات حوزه‌های انتخابیه نمایندگان، گفت: نمایندگان همواره در معرض مطالبات مردم هستند و این مطالبات را به ما منتقل می‌کنند و ما هم باید تلاش کنیم تا جایی که ممکن است این مسائل و مشکلات مردم حل شود.

تاکید حسینی بر افزایش اطلاع‌رسانی متناسب با حجم اقدامات دولت

معاون رییس جمهور در رابطه با بحث بودجه، افزود: باید کمک کنیم هر جا ابهام و سوالی هست پاسخ دهیم و تلاش کنیم تا شاکله بودجه به تصویب نهایی برسد.

حسینی تاکید کرد: حتماً باید با نمایندگان تعامل مستمر داشته باشیم و دولت پاسخگوی سوالات نمایندگان است، خیلی مواقع در کنار نمایندگان بودن و تعامل و گفت وگو درباره مسائل موجود با آنها می‌تواند همدلی‌ها را تقویت کند.

وی با اشاره به تعداد سوالاتی که از برخی از وزیران شده است، بیان کرد: اگرچه هیچ استیضاحی در هیات ‌رییسه مجلس اعلام وصول نشده اما گاهی می‌بینیم که چنین مسائلی را دامن می زنند تا افتراق ایجاد کنند.

بیشتر بخوانید:

طرح استیضاح وزیر بهداشت اعلام وصول شد

پایان «ماه عسل» بهارستان و پاستور

خانه‌تکانی در کابینه رییسی؟ / آنان که می آیند،آنان که می روند

معاون رییس جمهور افزود: وزارت بهداشت درباره کنترل کرونا و واکسیناسیون کار بزرگی انجام داد، شما الان وضعیت برخی کشورها را ببینید. بنابراین این اقدامات جای قدردانی و تشکر دارد.

حسینی در بخش دیگری از سخنانش گفت: آنچه اکنون در بیرون درباره عملکرد مثبت دولت وجود دارد بسیار کمتر از واقعیت است یعنی اطلاع‌رسانی عملکرد دولت نمایانگر حجم فعالیت‌ها نیست و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، مردم باید در جریان خدمات دولت قرار بگیرند.

217

منبع : خبرآنلاین