خبر فردا

در لحظه باخبر شوید

خداحافظی با دوربین های گران و حرفه ای برای همیشه!

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2018-06-26 10:42:15Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

دیدی بعضی ها چه عکس های خفنی با گوشی هاشون می گیرن؟ شده تا حالا فکر کنی یه عکس با دوربین حرفه ای بوده اما بعدا بفهمی با یه گوشی معمولی گرفته شده؟ یا تا حالا برات سوال پیش اومده که عکس های خفن اینستاگرام چجوری گرفته میشه؟
می دونی این روزها دیگه برای گرفتن عکس های فوق العاده حتما نیاز به کلی هزینه برای دوربین های حرفه ای نداری؟بلکه فقط لازمه ترفند های عکاسی رو بلد باشی و استفاده کنی.این ترفند ها با کلی آموزش های دیگه برای گرفتن عکس های حرفه ای ، ژست های متنوع و ادیت های عکس و ویدیو و … رو میتونی از صفحه خانم بزرگمهر که یک بلاگر عکاسی کارکشته باتجربه هستن و با صفحهmisjadoogar فعالیت می کنند،پیداکنی. این صفحه که حدود یک میلیون و پانصد هزار مخاطب داره، با رویکرد فوق العاده متفاوت و جذابش مثل عکاسی با جاذبه های طبیعی و معرفی لوکیشن هایی زیبا برای عکس گرفتن،به شما کمک می کنه تا یه عکاس حرفه ای بشید و لحظه هاتون رو به زیبا ترین شکل ممکن ثبت و نگهداری کنید.
صفحات misjadoogar را می تونید در آدرس های زیر دنبال کنید:

دراینستاگرام به آدرس:
https://instagram.com/misjadoogar?utm_medium=copy_link

در یوتیوب به آدرس:
https://www.youtube.com/c/misjadoogar