خبر فردا

در لحظه باخبر شوید

فاصله ارائه خدمات بین دانشگاه‌ها کمتر می‌شود

مدیرکل امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان کشور با تاکید بر اینکه تلاش داریم فاصله ارائه خدمات بین دانشگاه‌ها کمتر شود، گفت: سازمان امور دانشجویان رویکرد جدی به دانشگاه های دور افتاده دارد.

دکتر ابوالفضل دانشور در حاشیه‌ بازدید از دانشگاه ارومیه، گفت: در حوزه امکانات دانشجویی و رفاهی، اقدامات خوبی در دانشگاه ارومیه صورت گرفته و کاملاً مشخص است که رویکرد و روند رو به رشدی در این دانشگاه به مسائل رفاهی دانشجویان وجود دارد.

وی افزود: یکی دیگر از نکات مثتبی که در دوره جدید مدیریت دانشگاه ارومیه بسیار ملموس است، استفاده از نیروی‌های جوان در سطح معاونت ها و مدیران میانی دانشگاهی است که این اقدام علاوه بر  اینکه زمینه خدمات رسانی بهتر به دانشجویان دانشگاه را فراهم می کند؛ منجر به تربیت نیروی کارآمد برای آینده مدیریتی دانشگاه می شود.

مدیر کل امور دانشجویان داخل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به اینکه برنامه‌های منسجمی برای بازگشایی دانشگاه‌ها در نظر گرفته شده است، تاکید کرد در این راستا نشست‌های هماهنگی برای معاونین دانشجویی دانشگاه‌ها برگزار خواهد شد تا ترم تحصیلی آینده با ارائه مطلوب خدمات به دانشجویان شروع شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، دکتر ابوالفضل دانشور با اشاره به رویکرد جدی این سازمان به دانشگاههای دور افتاده از مرکز،  گفت: در تلاشیم تا فاصله ارائه خدمات رفاهی در این دانشگاهها نسبت به دانشگاههای برخوردار را روز به روز کمتر کنیم.

دکتر علیجانپور رئیس دانشگاه ارومیه نیز در این دیدار، ضمن ارائه گزارشی از روند اقدامات دانشگاه در طول مدیریت جدید در حوزه امور دانشجویی و رفاهی، ‌گفت: در این چند ماه اخیر اقدامات گسترده‌ای در حوزه‌های زیرساختی امور دانشجویی انجام داده‌ایم که همچنان این اقدامات نیز ادامه دارند و تمام تلاش بر این است که ان شالله در مهرماه امسال امکانات رفاهی بهتری نسبت به سالهای گذشته در اختیار دانشجویان قرار دهیم.

منبع : ایسنا