جزای سنگین خیانت/ ماجرای عجیب زنی که آلت تناسلی نامزدش را برید

دوست دختر این مرد برزیلی، آلت تناسلی او را به خاطر خیانت و رابطه با خویشاوند نوجوانش برید.

ژیلبرتو نوگویرا ۳۹ ساله، قصد داشت که در ماه ژانویه با دوست دخترش، دایان دوس سانتوس ۳۴ ساله ازدواج کند که با خواهرزاده ۱۵ ساله دوس سانتوس به او خیانت کرد.

پس از باخبر شدن از این رابطه، دوس سانتوس نقشه انتقام از او را در ماه دسامبر سال ۲۰۲۳ ترتیب داد.

هنگامی که نوگویرا بدون لباس در رختخواب بود، دوس سانتوس انتقام خود را با خاموش کردن چراغ ها و بریدن آلت تناسلی او گرفت.

دوس سانتوس عکس آلت تناسلی بریده شده را در گروه خانوادگی نوگویرا در واتساپ به اشتراک گذاشت و سپس آن را در توالت مزرعه آنها در سائوپائولو انداخت.

نوگویرا تا به حال چندین بار تحت عمل جراحی قرار گرفته و منتظر پیوند پروتز آلت تناسلی است.

نوگویرا در مصاحبه ای گفت که دوس سانتوس که دو فرزند از رابطه قبلی خود دارد، سزاوار این است که مدتی را در زندان بگذراند و او را «جنایتکار» خواند.

بنابر گزارش ها، اکنون به نظر می‌رسد که نظر او تغییر کرده و رابطه با دوس سانتوس را از سر گرفته است.

نوگویرا اخیراً در این باره گفته است:

اگر در روز تولد دوست دخترم با خواهرزاده او رابطه جنسی نداشتم، هیچ کدام از این اتفاقات نمی افتاد. دایان زنی شگفت‌انگیز و دوست‌داشتنی است که مرا دوست دارد. نباید این گونه به او خیانت می شد. برایم مهم نیست که دیگران چه فکری می کنند. آنچه اهمیت دارد، این است که من چه احساسی نسبت به او دارم.

نوگویرا در تاریخ ۱۵ مارس برای پرسیدن حال دوست دختر سابقش به او نامه نوشت و هنگامی که دو هفته بعد دوس سانتوس به نامه اش پاسخ داد و درخواست فرصتی دوباره کرد، متعجب شد.

دوس سانتوس بیان کرد که چقدر دلتنگ او و فرزندانش است و تجربه خود را در ندامتگاه زنان موگی گواچو توصیف کرد.

باورم نمی شود نامه ای از جانب تو دریافت کرده ام. فکر می کردم که دیگر هرگز با تو صحبت نخواهم کرد. من خوب نیستم، معلوم است. هم به خاطر اتفاقی که افتاد و هم به خاطر اینکه دلم برای بچه هایم تنگ شده است.

می خواهم بدانی که تو را بخشیده ام و برایت طلب بخشش می کنم. من زندگیمان را به خدا سپرده ام. اگر او بخواهد، زندگی خود را از نو خواهیم ساخت.

نوگویرا در پاسخ به او گفت که قبلاً او را بخشیده و اعتراف کرد که با برقراری رابطه جنسی با خواهرزاده‌اش «همه چیز را خراب کرده است».

نوگویرا در حالی که روی اصلاح رابطه خود با دوس سانتوس کار می کند، تلاش کرده تا اعتماد از دست رفته خواهر دوست دخترش، مادر دختر نوجوانی که با او رابطه داشته را هم مجدداً جلب کند.

در ابتدا این احتمال وجود داشت که دوس سانتوس حکم ۵۰ سال زندان برای اقدام به قتل دریافت کند.

دادستان در اسناد دادگاه گفت که «روشن است که او می خواسته نوگویرا را مثله کند تا دیگر قادر به برقراری رابطه جنسی با کسی تا پایان عمرش نباشد».

دادگاه بیانیه دادستانی را پذیرفت و حداکثر مجازات دوسانتوس را تا ۱۲ سال کاهش داد.

منبع: روزیاتو
ارسال به دیگران :

نظر شما

تازه